• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1785-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در مازندران:

دولت اسباب رفع فقر و تنگی معیشت مردم را فراهم کند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: دولت اسباب رفع فقر و تنگی معیشت مردم را فراهم کند.

به گزارش ايسنا مازندران، آیت الله نورالله طبرسی در همایش بصیرتی که به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی در سالن شهید آوینی چالوس برگزار شد، با اشاره به اینکه سالروز حماسه ۹ دی ۸۸ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، اظهار کرد:در خصوص اين روز نبايد تنها به ۹ دی 88 اکتفا کرد زيرا اين روز یک باره ظهور نکرد بلکه با یک مقدماتی آغاز شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این مورد و تاکید بر مبارزه حق و باطل بیان کرد: گذشتگان که انقلاب کردند واژه اسلامی را با خود نداشتند، اما امام راحل به عنوان انقلاب اسلامی پرچم حق را بلند کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بيان اینکه امام آمد و با استفاده از همه اقشار جمهوری و انقلاب اسلامی را مطرح کرد، افزود: امام خميني(ره) از پابرهنگان، دیندارها و عاشوری ها و تمام کسانی که دین را دوست داشتند استفاده كرد و همه را در صف واحد قرار داد و این هنر ایشان بود که هیچکس نتوانست این کار به سرانجام برساند.

طبرسي با تاکید به اینکه امام همواره خدا و مردم را در نظر داشت، گفت: با پیروزی انقلاب عده ای داعیه داشته و خود را لیدر انقلاب می دانستند اما بعد از انقلاب دستشان کوتاه شد و امام از آنها خواست تا در صف ملت قرار بگیرند.

وي با بیان اینکه فتنه ریشه در نفاق دارد، تصریح کرد: با پيروزي انقلاب اسلامي منافع سلطنت طلب ها، آمريكايي ها و تمام كساني كه مخالف انقلاب و اسلام بودند به خطر افتاد زيرا ايران براي آنان حياط خلوت بود.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران اضافه كرد: شاه به عنوان ژاندارم خلیج فارس منطقه را در اختیار داشت و بعد از انقلاب بهترین نوکر خود را در ایران از دست دادند بنابراین سعی در ایجاد نفاق و تفرقه داشتند تا به مساله انتخابات و ۹ دی رسید تا براندازی کرده و شکاف ایجاد کنند.

آيت الله طبرسي با اشاره به اينكه مساله تخلف ۱۳ ماه قبل از انتخابات در امریکا کلید خورد، بيان كرد: مخالفان تصمیم گرفتند تخلف در انتخابات را مطرح کنند و در اين رابطه مقدمات کار را فراهم کرده و ۱۷ ایستگاه در کشورهای مختلف برای تبلیغات به کار گرفتند و برای آنها مسلم شد که انقلاب اسلامی می رود و حکومت دلخواه امریکایی به روي كار مي آيد.

وي گفت: دشمنان قصد صعود داشتند بنابراين خواستند به بهانه تقلب در انتخابات ۴۰ میلیون رای مردم را خراب کرده و کام مردم را تلخ کنند و در این مدت ۸ ماه روزهای سختی برای مقام معظم رهبری بود و ايشان با زمینه سازی های درست و برگزاری محافل و مجالس متفاوت برای همگان اصل این جریانات را تبیین فرمودند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بيان اينكه تا انقلاب و ولی فقیه هست این دشمنی ها وجود دارد، تاكيد كرد: امروز ملت ما آمده است تا با ولایت بیعت کند و بگويد که همواره  همراه است و این ۹ دی ادامه دارد.

طبرسي با تاكيد بر اينكه دولت، حکومت، مجلس و قانون گذاران باید به داد مردم برسند، افزود: مردم در ادارات سرگردان می شوند و اینکه آنان قدری ناراحت هستند درست است بنابراین باید فکری کرد تا در غرب استان فرمانداری ویژه ای تشکیل شود تا مردم این منطقه برای هر کار کوچکی  براي رفتن به مرکز استان دچار زحمت نشوند.

وي با تاكيد بر اينكه نباید دولت اسباب رفع فقر و تنگی معیشت مردم را فراهم کند تا مردم روی برگردانند، اضافه كرد: کارهایی که برای استان مازندران مفید است باید اجرایی شده تا این عقب ماندگی ها جبران شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: