• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1685-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران خبرداد

ساماندهی پسماند و فاضلاب اولویت بودجه دهی دولت به مازندران

استاندار مازندران گفت: ساماندهی پسماند و فاضلاب در اولویت بودجه دهی دولت به مازندران قرار دارد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد اسلامی در نشست شورای برنامه ریزی استان مازندران برگزار شد، با بیان اینکه در سال آینده دولت با رونق بخشی تولید به دنبال ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری است، اظهار کرد: مدیران استانی باید با رایزنی نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و وزارتخانه های مربوطه سهم استان مازندران را دریافت کرده و قبل از تصویب نهایی این مهم باید انجام شود.

وی با اشاره به اینکه معضل اصلی استان در حال حاضر زباله و پسماند است و با توجه به اینکه تولید زباله با  حضور مسافرین و مردم سه هزار تن در روز است  در این راستا مازندران برای رفع مشکل پسماند 15 هزار میلیارد ریال اعتبار پیشنهاد داده تا از صندوق توسعه ملی دریافت شود.

اسلامی همچنین در مورد ساماندهی در حوزه پسماند گفت: ساماندهی پسماند و فاضلاب اولویت بودجه دهی دولت به استان های شمالی بوده تا معضل پسماند در این مناطق برای همیشه رفع شود.

 استاندار مازندران افزود: بودجه دولت در لایحه بودجه سال آینده در این بخش هفت هزار میلیارد تومان است که پیشنهاد مازندران یک هزار و 500 میلیارد تومان برا اختصاص به این استان بوده و تنها با تخصیص این میزان اعتبار مشکل پسماند استان حل می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: