• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1585-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

امام جمعه چالوس:

برخی به دنبال خط کشی و ایجاد فضا در میان مردم هستند

امام جمعه چالوس گفت:برخی به دنبال خط کشی و ایجاد فضا در میان مردم هستند.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام محمدمهدی راشدی نوری در همایش بصیرتی که به مناسبت ۹ دی با حضور نماینده ولی فقیه در استان مازندران، و اقشار مختلف مردم و مسئولان در سالن شهید آوینی این شهرستان برگزار شد با اشاره به اهمیت ۹ دی ماه ۸۸ در تاریخ انقلاب اسلامی اظهار کرد: همه  عزتی که نصیب جمهوری اسلامی شده است از سوی مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه دشمنان هرگز تمایلی به پیشرفت و عزت نظام نداشته اند بنابراین از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده می کنند، افزود: انقلاب اسلامی در طول چهار دهه از پیروزی همواره با دشمنی هایی مواجه بوده است و همه اینها به این علت بود که منافع استکبار در ایران و منطقه به خطر افتاده بود.

امام جمعه چالوس تصریح کرد: دشمنان نظام، انقلابی اسلامی را در جهت نفی منافع خود در منطقه دیدند بنابراین از هر فرصتی جهت ضربه زدن به انقلاب به نفع خود و در جهت تغییر نظام و ايجاد بحران انجام دادند.

 راشدی با بیان اینکه آنچه سبب ماندگاری نظام شد هوشیاری مردم و وحدت ملت حول محور ولی فقیه بوده است، تاکید کرد: ولایت فقیه راهنمای خوبی برای تضمین نظام جمهوری اسلامی است.

وی گفت: محوریت رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی یکپارچگی ملت است و اینکه مردم خود را موظف می دانند حول محور رهبری حرکت کنند به این انسجام قوت می بخشد.

امام جمعه چالوس با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان در طول انقلاب اسلامی تصريح كرد: دشمنان هم استفاده لازم را به نفع خود و برای ضربه زدن به نظام بكار مي برند و در مدتی ملت را دچار دغدغه کردند تا با توطئه هایی به این نظام ضربه بزنند.

راشدي از انتخبات سال 88 به عنئان دستاويزي براي دشمنان نظام ياد كرد و يادآور شد: بعد از انتخابات دشمنان سعی داشتند به نفع خود ملت را دچار دغدغه کنند و در مقابل نظام بایستند وعده ای نيز خواستند به اعتقادات مردم خدشه وارد کنند که یکی از آنها جسارت به ابا عبدالله حسین(ع) در سال ۸۸ بود.

وي با بيان اينكه  ۹ دی ماه 88 روز مهم  حضور مردم و برچیده شدن توطئه های ۸ ماهه بود، خاطرنشان كرد: مردم به صحنه آمده و بساط فتنه گری فتنه گران داخل و خارج را در هم پیچیدند.

امام جمعه چالوس تاكيد كرد: ۹ دی روز وحدت و یکپارچگی امت ایران تحت ولایت هوشیار و بیدار رهبری و روز تجلی و ظهور ملت بزرگ از هرقشر، سلیقه و جناحی بود و اینها نظام را از هر خطری حفظ کرد.

راشدي با بيان اينكه برخی به دنبال ایجاد تنش و خط کشی هستند تا مردم را از هم جدا کنند، افزود: حضور میلیونی مردم در روز 9 دي ماه 88  نشان داد که مردم حاضر نیستند این نظام را با چیزی معاوضه کنند.

 وي با اشاره به اينكه خط کشی ها سبب بهره برداری سیاسی و سوء استفاده برخی می شود، اظهار كرد: امروز برخی از منافعی که داشتند شکست خوردند و از این شهر به شهر دیگر رفته تا مردم را تحریک کرده و آب در آسیاب دشمن ریخته و دل مردم معتقد را به درد بیاورند.

امام جمعه چالوس با بيان اينكه از طرفی شکواییه برخي به حق است، اضافه كرد: برخي قصد سوء استفاده و بهره برداري سياسي دارند و برای ضربه زدن به نظام و ارکان انقلاب استفاده می کنند.

راشدي عنوان كرد: در این موقعیت نظام جمهوري اسلامي همه اهداف و فتنه های پلید دشمنان را در منطقه از بین برده و براي رسيدن به اهدافشان ناكام كرده است.

وي با اشاره به اينكه  امریکا، عربستان و اسرائیل نتوانستند به خواسته های خود در سوريه، عراق و يمن برسند، افزود: تنها چیزی که پاسخگوی این لجن پراکنی ها است وحدت و یکپارچگی، همراهی تمام نیروها حول محور ولایت و رهبری است و همه جریانات بايد در خط نظام و انقلاب باشند تا دشمنان به خواسته هاي خود نرسند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: