• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1485-5
  • خبرنگار : 49011
  • منبع خبر : ----

عضو هیات حل اختلاف قوای سه گانه:

مشکلات اقتصادی با صبر جمعی رفع می شود

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی و عضو هیات حل اختلاف قوای سه گانه گفت: مشکلات اقتصادی و اجتماعی با صبر جمعی رفع می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد در مراسم بزرگداشت 9 دی در امامزاده یحیی(ع) ساری با بیان اینکه باید پیام خداوند متعال را بشنویم و به آن متعهد باشیم، اظهار کرد: باید در راه خداوند و آرمان های الهی صبور بود.

ابوترابی با بیان اینکه اگر به ریسمان الهی چنگ زده ایم باید اهل استقامت و صبر باشیم، تاکید کرد: آحاد جامعه اسلامی باید حق را بشناسد و در کنار آن ثابت قدم باشند.

وی گفت: بدون صبر و استقامت پیروزی نهایی میسر نخواهد شد.

ابوترابی فرد با بیان اینکه صبر زمینه موفقیت را فراهم می کند، اظهار کرد: اگر راه حق را شناختیم باید در این راه صبور باشیم.

عضو هیات حل اختلاف قوای سه گانه خاطرنشان کرد: اگر رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل به پیروزی رسیدند و افتخار آفریدند به خاطر صبر بر مشکلات پیش رو بود.

وی با بیان اینکه جامعه باید از صبر گروهی بهره مند باشند تا پیروزی واقعی حاصل شود، تصریح کرد: اگر مردم در صحنه نباشند قدرت حکومت دینی به رخ کشیده نمی شود.

نایب رئیس سابق محلس شواری اسلامی با بیان اینکه امت اسلامی باید صابر باشد تا به قدرت برسد، تاکید کرد: سرویس های جاسوسی، ابر قدرت ها و امپریالیسم متحد شدند تا امت اسلامی و ایران را به زانو در اورند اما موفق نشدند چرا که مردم همیشه در صحنه هستند.

ابوترابی تاکید کرد: مشکلات اقتصادی و معضلات فرهنگی با صبر جمعی حل خواهد شد.

وی دشمنان را صبور در مبارزه با انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: استکبار جهانی نمی تواند از قدرت های منطقه ای ایران چشم بپوشاند لذا برای رسیدن به اهداف خود صبر و ایستادگی می کند.

این مسئول با بیان ارکان مملکت بر اساس آموزه های الهی ایحاد شده است، اظهار کرد: باید ملت و جوانان حرکت کنند تا دولت اسلامی محقق شد تا زمینه جامعه اسلامی ایحاد شود.

ترابی فرد گفت: مردم باید با صبر و اتکال به خداوند این راه را ادامه دهند و مراقب توطئه ها باشند.

و با بیان اینکه سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی بیکار ننشستند، تاکید کرد: مقابله با تهدیدهای دشمن نیاز به صبر و بصیرت دارد، آگاه باشیم و از توطئه های دشمنان غافل نشویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: