• جمعه ۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار قائم‌شهر در گفت وگو با ایسنا خبرداد

پرداخت تسهیلات و سرمایه در گردش به نساجی مازندران/نساجی قائم‌شهر در انتظار تعیین تکلیف مالکیت

فرماندار قائم شهر با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات و سرمایه در گردش به نساجی مازندران مصوب شده است، گفت: حل مشکلات نساجی قائم‌شهر در انتظار تعیین  تکلیف مالکیت این واحد است.

به گزارش ایسنا مازندران، در پی بازدید روز دوشنبه چهار دی ماه ۱۳۹۶ معظمی، معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، جلسه ای در خصوص وضعیت کارخانجات نساجی با حضور مسئولین مربوطه در محل سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران(ایمیدرو) برگزار شد.

مهدی محمدی، فرماندار قائم شهر در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه جلسه خوب و سودمندی برگزار شد، گفت: وزارت صنعت و سازمان گسترش و نوسازی با نگاهی مثبت به دنبال رفع مشکلات و توسعه صنایع نساجی در مازندران هستند و با اجرای مصوبات امید زیادی به احیای کارخانجات نساجی داریم.

وی به یکی از مصوبات اشاره و بیان کرد: مقرر شد پس از حل مشکل هیئت مدیره، مبلغ ۲۶۰میلیارد ریال توسط بانک ملی به عنوان تسهیلات برای نصب دستگاه ها و سرمایه در گردش به نساجی مازندران پرداخت شود.

فرماندار قائم شهر به بدهی های مربوط به وام کارکنان نساجی مازندران اشاره داشت و گفت: مصوب شد این بدهی از تعهد کارگران خارج و در عهده شرکت نساجی قرار گیرد تا پس از اولین پرداخت بانک ملی به آن، کسر شود.

محمدی ضمن تشکر از همراهی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، گفت: با مساعدت و دستور معظمی رئیس سازمان گسترش مقرر شد ۵۰میلیارد ریال سرمایه در گردش به صورت امانی به کارخانه نساجی مازندران پرداخت شود تا پس از دریافت تسهیلات ۲۶۰میلیارد ریالی بانک ملی بازگردانده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان در خصوص پیگیری مسائل مربوط به نساجی قائم شهر گفت: با توجه به اینکه ضرورت بررسی بیشتر در خصوص تعیین تکلیف مالکیت وجود دارد، قرار بر این شد، جهت اتخاذ تصمیم نهایی جلسه ای با حضور همین اعضا در هفته آینده برگزار شود.

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: