• جمعه ۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-588-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی مازندران در بهشهر برگزار شد+اعلام نتایج

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی مازندران در بهشهر برگزار شد.

به گزارش ایسنا مازندران، مسابقات کشتی آزاد اوپن نوجوانان قهرمانی استان مازندران تحت عنوان گرامیداشت شهید سردار علی ییلاقی در دو نوبت صبح و عصر 7 دی ماه در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد شهرستان بهشهر برگزار شد.

این رقابت ها با شرکت 180 کشتی گیر در 10 وزن از 33 شهرستان و بخش استان مازندران، طی 5 دوره و با انجام 180 کشتی برگزار شد.

در وزن 41 تا 45 کیلوگرم؛ عباس ابراهیم زاده از ساری بر سکوی نخست ایستاد، پوریا کاظمی از بندپی شرقی مقام دوم را بدست آورد و رضا باباجان زاده از بهشهر و پوریا کاکویی از ارطه؛ سومی مشترک را کسب کردند.

در وزن 48 کیلوگرم؛ جواد جوادی از ساری مقام اول، علی کبود تبار از بندپی شرقی مقام دوم و جواد جوادی از ساری و محمدعلی عموزاد از بهشهر مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن 51 کیلوگرم؛ سپهر اسماعیلی از محمودآباد، کیان محمودجانلو از گلوگاه، محمدحسین غلامی از جویبار و مجتبی سلطان زاده از بابل به ترتیب بر سکوهای اول، دوم و سومی مشترک ایستادند.

در وزن 55 کیلوگرم؛ علیرضا سعدی از بابل، علی سینه سپهر از گلوگاه، سید مهدی حسینی از محمودآباد و مهدی حسین نیا از قائمشهر به ترتیب موفق به کسب مقام اول تا سومی مشترک شدند.

در وزن 60 کیلوگرم؛ علی فضلی از بهشهر، سبحان رحمانی از لاله آباد، امیرحسین رضایی از قائم شهر و علی فضلی از بهشهر به ترتیب به مقام اول تا سومی مشترک دست یافتند.

در وزن 65 کیلوگرم؛ علی اکبر هدایتی از چمستان بر سکوی اول ایستاد، سید مهدی احسانی از ساری به مقام دوم رسید و مبین آشناور از سرخ رود و علی اکبر هدایتی از چمستان به سومی مشترک دست یافتند.

در وزن 71 کیلوگرم؛ ابوالفضل ولیپور از قائم شهر مقام اول، ابوالفضل صباغ از بهشهر مقام دوم، سروش کرمانی از ساری و سینا مربی از جویبار به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 80 کیلوگرم؛ امیرحسین اکبرزاده از آمل، کمیل مهدوی از ساری، سید رضا هاشمی از جویبار و ایلیا رحمت نژاد از قائمشهر به ترتیب مقام اول تا سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن 93 کیلوگرم؛ طاها جلیلی از لاله آباد، پوریا آهنگر از نور، علی طاهرخوانی از رامسر و سید پوریا ارمیا از بابل به ترتیب بر سکوی اول تا سومی مشترک ایستادند.

در وزن 110 کیلوگرم؛ امیرحسین اسماعیلی از جویبار، آرمان ابری از لاله آباد، علیرضا منظوی از قائم شهر، علی اکبر اکبرپور از بابل به ترتیب دارای مقام های اول تا سومی مشترک شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: