• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مازندران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری شرکت می کند

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع ستی و گردشگری مازندران از نمایش جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری استان مازندران در سالن شماره ۱۸ با عنوان شهر گلها در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان، دلاور بزرگ نیا در جلسه هم اندیشی برپایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر ساری و جمعی از فعالان بخش خصوصی در حوزه گردشگری برگزار شده بود، افزود: این نمایشگاه که به مدت چهار روز از 3 تا 6 بهمن ماه در محل نمایشگاه های دائمی تهران برگزار می شود تمامی ظرفیت های استان در حوزه های شهری، روستایی، گردشگری، موزه ها و ابنیه تاریخی برای نخستن بار جهت نمایش توانمندی های مازندران در زمینه گردشگری گرد هم می آیند.

وی گفت: گردشگری صنعت فرابخشی است و برای معرفی جاذبه های آن جهت جذب گردشگر بیشتر حضور تمامی دستگاه های استان به ویژه دستگاه ها و نهادهای خدمت رسان در برنامه های نمایشگاهی و اطلاع رسانی نشان دهنده آمادگی استان به عنوان یک استان گردشگر پذیر است.

بزرگ نیا یکی از نتایج مهم برپایی نمایشگاه‌ها را ایجاد فرصت های ناب برای بخش خصوصی به منظور دستیابی سریع، کم هزینه و آسان به اطلاعات مورد نیاز در حوزه های مرتبط با فعالیت خود ارزیابی کرد و گفت: نمایشگاه بهترین مکان برای ارزیابی سلیقه گردشگر و همچنین آگاهی از نحوه عملکرد دیگر بخش های خصوصی فعال در حوزه گردشگری است.

وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه و گرد آمدن بخش‌های مختلف خدماتی و صنعتی در محدوده خاص زمانی و مکانی به نوبه خود نوعی رقابت را میان تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان و صاحبان بخش‌های صنعتی و خدماتی به وجود می‌آورد، گفت: با حضور بخش خصوصی در چنین نمایشگاه هایی اهمیت افزایش تولیدات و ارایه خدمات با کیفیت بیشتر نمایان می شود و تلاش بیشتری صورت می گیرد تا با شیوه‌های جدیدتری برای جلب مشتری بازاریابی شود.

به گزارش ایسنا، شهردار ساری نیز در این جلسه از حضور پر قدرت مازندران در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه توریسم شهری داریم که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

مهدی عبوری با بیان اینکه 4 موزه در بوستان ولایت ساری برنامه ریزی شده است، اظهار کرد: گردشگری مهم ترین ابزار اشتغال و رونق اقتصادی است و شهرداری نیز به آن مبحث توجه ویژه ای دارد.

گفتنی است یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از 3 تا 6 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: