• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-1514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس کل دادگستری مازندران:

زباله در مازندران باید ساماندهی شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: زباله در مازندران باید ساماندهی شود زیرا شرایط فعلی در شان استان نیست.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام محمد علی تقوی فرد در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال مازندران اظهار کرد: بحث تجمیع معادن شن و ماسه در اولویت کاری این جلسه قرار دارد و برای اجرایی شدن آن همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها باید فعال باشند.

وی همچنین به بحث ساماندهی زباله اشاره کرد و افزود: موضوع زباله باید ساماندهی شود چرا که شرایط کنونی در شان و منزلت استان مازندران نیست.

رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطرنشان کرد: باید مسئولان مازندران این مشکل را برطرف کنند و مجوعه‌ای خارج از این استان نمی‌تواند در این زمینه برطرف کننده مشکل باشد.

تقوی فرد در ارتباط با موضوع آزادسازی سواحل مازندران نیز گفت: آزادسازی سواحل مازندران با وجود تلاش های صورت گرفته همچنان تا رسیدن به نتیجه مطلوب فاصله فراوانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف و برنامه های پیش بینی شده، دستگاه قضایی همچون گذشته آمادگی کامل برای همراهی و کمک در رفع این مشکلات را دارد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به واگذاری زمین های 18 هزار هکتاری به بانک زمین در گذشته افزود: با تدابیر صورت گرفته 12 هزار هکتاراز آن اراضی به محیط زیست برگردانده شد و تصمیم گیری تعیین تکلیف درباره باقیمانده این اراضی ضروری است و دستگاه‌های اجرایی مرتبط باید به وظایف خود به دقت عمل کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: