• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خبرداد

بررسی بودجه مازندران در تهران با حضور استاندار

رئیس مجمع نمایندگان مازندران از بررسی بودجه استان در تهران با حضور استاندار خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، حسین نیازآذری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان مازندران به منظور تعیین بودجه این استان با علی لاریجانی رئیس مجلس دیدار کردند، گفت: در کمیسیون عمران مجلس نیز با حضور اسلامی استاندار مازندران نیز برای تعیین بودجه این استان جلسه‌ای تشکیل و روند پیگیری طرح های عمرانی و لایحه بودجه سال 97 مازندران بررسی شد.

وی تصریح کرد: محمد اسلامی استاندار مازندران در این جلسه اسلامی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات زیربنایی این استان و مشکلات پیش روی طرح هاو روند پیگیری ها ارائه داد و در ادامه هریک از نمایندگان در زمینه مسائل حوزه انتخابیه و چگونگی پیگیری طرح ها نکاتی را بیان داشتند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه ظرفیت ملی مجلس و مجمع نمایندگان فرصت مناسبی برای شتاب بخشی به پیگیری ها و تسریع در اجرای طرح های توسعه است، خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان با اعتقاد به همدلی پشتیبان نماینده عالی دولت در استان و دستگاه های اجرایی در راستای توسعه مازندران و خدمت به مردم است.

نیازآذری اظهار کرد: روند صادرات، خرید و ذخیره سازی مرکبات، پیگیری مشکلات کشاورزان و برنج کاران، بودجه سال 97و اجرای طرح آب، فاضلاب، پسماند و مشکلات مربوط به صنعت مازندران دراین نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: