• شنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ارشاد مازندران خبر داد

برگزاری چهارمین نمایشگاه صنایع چاپ و بسته بندی در مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران از برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ، بسته‌بندی و تبلیغات این استان خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، احد جاودانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای ارائه آخرین دستاوردها و فناوری‌های نوین، نمایش ظرفیت چاپ و توانمندی‌های صنعتگران مازندرانی در حوزه چاپ و خدمات مربوطه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هنوز به مقوله چاپ، بسته‌بندی و تبلیغات به عنوان یک هنر و صنعت نگاه نمی‌شود، تصریح کرد: نمایشگاه صنایع چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی می تواند نقطه امیدی برای تغییر نگرش‌ها باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران با اشاره به اینکه این استان، در حوزه چاپ، تبلیغات و بسته بندی جزو استان‌های برتر کشور محسوب می‌شود، افزود: صنعت چاپ و بسته‌بندی از صنایع مادر است که می‌توان آن را حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تولید و صادرات دانست و تقویت صنایع چاپ استان موجب ایجاد اشتغال ورونق سایر بخش ها در مازندران می‌شود.

جاودانی با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته‌بندی در مازندران، تصریح کرد: بسیاری از تولیدات در مازندران به دلیل عدم استفاده از صنایع بسته‌بندی مدرن به صورت فله‌ای به سایر کشورهای همسایه صادر و با نام آنها به کشورهای دیگر عرضه می‌شوند.

وی افزود: در چهارمین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته‌بندی فعالان این صنعت به ارائه محصولات خود در حوزه های چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ تبلیغاتی، بسته بندی مواد غذایی، لیبل و لیزر و انتشارات می پردازند.

به گزارش ایسنا، چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ و بسته‌بندی از 19 تا 22 دی‌ماه در قائم شهر و محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: