• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-10614-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مديركميته امداد خميني نوشهر خبر داد

تداوم خروج مددجویان از چرخه حمایتی کمیته امداد در نوشهر

مدیر كمیته امداد امام خمینی نوشهر گفت: بر اساس آخرین ارزیابی تعداد 105 خانواده تحت پوشش این نهاد در نوشهر در سال 95 به خودكفایی رسیدند.

بهرام كیاكجوری در گفت وگو با ایسنا مازندران،با اشاره به اینكه مددجویان كمیته امداد با دریافت تسهیلات اقدامات مناسبی را در جهت اشتغال انجام می دهند، اظهار كرد: از ابتدای سال  96 تاكنون تعداد 203 نفر از مددجویان نوشهری تسهیلات برخوردار شدند كه 29 میلیارد و 935 میلیون ریال تسهیلات به این افراد پرداخت و این میزان تا پایان سال به 50 میلیارد ریال می رسد.

وی افزود: در بانك هایی كه با كمیته امداد همكاری دارند نیز 15 میلیارد ریال اعتبار وجود دارد كه تاكنون جذب نشده و منتظر معرفی اشخاص  به بانك ها است تا این میزان اعتبار به کار گرفته شود.

مدیركمیته امداد خمینی نوشهر با اشاره به خودكفایی 105 خانواده تحت پوشش این نهاد تصریح كرد: توانمندسازی از نظر کارشناسان این نهاد دارای آیتم هایی است که با دریافت تسهیلات به خودکفایی رسیده و به لحاظ دریافت مستمری از تحت پوشش بودن کمیته امداد خارج می شوند.

كیاكجوری تاكید كرد: در جشن خودکفایی كه با حضور دو هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد كه چند روز گذشته در فرویدونكنار برگزار شد مدیریت كمیته امداد نوشهر به عنوان مدیر پیشتاز در راستای اشتغال و توانمندسازی خانوادها از سوی استاندار مازندران مورد تقدیر قرار گرفت.

وی به دیگر اقدامات این نهاد در شهرستان نوشهر در سال 96 اشاره كرد و گفت: در  هشت ماهه سال 96 تعداد 11 واحد مسکن روستایی با مبلغ 72 میلیون و 500 هزار تومان بهسازی و مقاوم سازی شد همچنین كمك به خرید مسكن شهری نیز یك واحد به مبلغ 13 میلیون تومان صورت گرفت.

كیاكجوری اضافه كرد: در بخش تعمیر و تكمیل مسكن نیز 38 واحد به مبلغ 53 میلیون و 160 هزار تومان کمک هزینه دریافت کردند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: