• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-4885-5
  • خبرنگار : 49004
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در گفت وگو با ایسنا:

رسانه ها نیازمند قوانین حمایتی هستند/نقش "ایسنا" در علمی کردن تصمیمات مدیران مشهود است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه نقش خبرگزاری ایسنا در علمی کردن تصمیمات مسئولان مشهود است، گفت: رسانه ها نیازمند قوانین حمایتی هستند.

حسین نیازآذری، به مناسبت سالروز تاسیس خبرگزاری ایسنا در گفت وگو با ایسنا مازندران با بیان اینکه رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها می توانند بازوی قوی برای نظارت بر عملکرد مسئولان باشند.

نیازآذری افزود: با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دنیا و کشورمان، نقش رسانه‌ها تاثیر بسزایی در جهت‌گیری افکار عمومی در جامعه دارد و این موضوع بیش از پیش مسئولیت رسانه‌ها را بیشتر می‌کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران همچنین در رابطه با نقش خبرگزاری ایسنا در کشور و استان مازندران گفت: خبرگزاری ایسنا اکنون توانسته به واسطه ارتباط نزدیک با دانشجویان و با تحقیق و پژوهش علمی نقش بسزائی در علمی کردن تصمیمات مدیران و مسئولین کشوری داشته باشد.

وی همچنین افزود: در استان مازندران نیز با توجه به مشکلات عمده محیط‌زیستی و مباحث جنگل‌داری، عمرانی، سیاسی و اجتماعی خبرگزاری ایسنا تلاش خوبی داشته و امیدوارم در این مسیر تلاش خود را مضاعف کند‌.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس شورای اسلامی نیز از رسانه‌ها به عنوان یک همکار نظارتی حمایت‌های لازم را داشته است.

نیازآذری در ادامه تصریح کرد: همچنین باید گفت در حمایت از رسانه‌ها نیازمند قوانین حمایتی قوی‌تری هستیم تا رسانه‌ بتواند فارغ از همه چیز بیش از پیش رسالت خود را حفظ کند.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های خبرگزاری ایسنا در مازندران، گفت: مجمع نمایندگان استان مازندران برای هر پیشنهاد سازنده‌ای در جهت بهبود فضای رسانه‌ای آمادگی دارد و قطعا پیگیری‌های لازم را نیز خواهد داشت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: