• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-7214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قاتل خاموش در چمستان و نکا 2 فوتی برجای گذاشت

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از جان باختن 2 نفر و مسموم شدن 8 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در روستای ورازده سفلی در چمستان و در شهرستان نکا در منطقه‌ کلبستان خبر داد.

زکریا اشکپور در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد:  امروز چهارشنبه ۱۵ آذر دو نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان باختند و ۸ نفر روانه بیمارستان شدند.

وی افزود: در ساعت ۱۱ و ۱۷ دقیقه، در روستای ورازده سفلی در چمستان مرد ۳۵ ساله و یک زن ۲۵ ساله در اثر مسمومیت شدید با گاز مونوکسید کربن جان باختند که با بررسی تیم اورژانس چمستان به محل حادثه اعزام شد، هیچگونه علائم حیاتی در جان باختگان یافت نشد.

 اشکپور تصریح کرد: در حادثه دوم  که ساعت ۸ و ۳۵ دقیقه امروز در شهرستان نکا در منطقه‌ کلبستان اتفاق افتاد، ۸ نفر بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار مسمومیت شدند، این افراد که ۶ نفر زن و یک دختر بچه ۳ ماهه و یک پسر بچه ۴ ماهه بودند توسط آمبولانس‌های اورژانس  اعزامی به بیمارستان‌های بوعلی و امام حسین (ع) نکا منتقل شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، یادآور شد: خوشبختانه در بین این افراد مصدومی با حال وخیم گزارش نشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: