• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-1290-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

فرماندار بهشهر خبر داد

شکایت های مردمی از بی کیفیت بودن نان در بهشهر

فرماندار بهشهر از افزایش شکایت های مردمی برای عدم کیفیت نان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، سید خالق سجادی عصر دوشنبه 13 آذر در جلسه شورای اداری بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: در طی چند روز اخیر شکایت های مردمی بسیاری از عدم کیفیت نان به فرمانداری بهشهر مراجعه شد و واقعا این نان ها قابل خوردن نیست در حالی که نانواها باید از کارخانه هایی آرد تهیه کنند که شرکت غله استان تعیین می کند.

وی به رئیس اداره غله بهشهر دستور داد: از هم اکنون سهمیه آرد 3 ماه آینده تا شب عید نوروز را به روستاهای کوهستانی بالادست شهرستان بهشهر ارسال کنید تا در زمان بارش برف و باران در زمستان و احتمال بسته شدن جاده های روستایی، روستاییان با کمبود آرد و نان مواجه نشوند.

فرماندار بهشهر با تاکید بر تامین و ارسال سوخت به روستاهایی که گاز ندارند، گفت: باید در آذر ماه جاری سوخت کامل و مورد نیاز 3 ماه زمستان به روستاهایی که گازکشی نشده است سریعا ارسال شود.

سجادی خاطرنشان کرد: دهیاران و شورای روستاها باید از طریق دستگاه های اجرایی مربوطه سهمیه سوخت و آرد روستای خود را پیگیری و دریافت کنند تا در فصل زمستان با مشکل مواجه نشوند.

وی یادآور شد: رئیس جمهور الویت اول کاری استانداران 3 استان شمالی مازندران، گیلان و گلستان را حل مشکل زباله قرار داده است و به همین منظور استاندار مازندران دستور تفکیک زباله را به شهرداری ها و دهیاری های مازندران ابلاغ کرده است و موظف هستیم تفکیک زباله از مبدع یعنی از درب منازل انجام دهیم و در این راستا از روسای ادارات شهرستان بهشهر نیز می خواهم که با شهرداری ها و دهیاری ها همکاری لازم را انجام دهید.

سجادی تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری بهشهر می توانیم آموزش تفکیک زباله برای دانش آموزان و اولیا را در مدارس برگزار کنیم و همچنین این آموزش در ادارات و نهادهای شهرستان صورت می گیرد.

فرماندار بهشهر با اشاره به دو آتش سوزی بزرگ در شهرستان که بازار قدیمی بهشهر با 11 باب مغازه طعمه حریق شد و همچنین آآتش سوزی کارخانه اکریلتاب بهشهر که در ماه گذشته رخ داد، از تلاش و زحمت شبانه روزی آتش نشانان مازندران و گلستان برای مهار آتش قدردانی کرد.

سجادی گفت: با توجه به وقوع چندین مورد زلزله در استان های مختلف کشور که در طی یک ماه گذشته صورت گرفت؛ مانور زلزله به صورت گسترده در سطح شهرستان بهشهر برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: