• پنجشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار رامسر:

گردشگری رامسر در توسعه منطقه مورد توجه باشد

فرماندار رامسر گفت: گردشگری رامسر در توسعه منطقه مورد توجه باشد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد آزاد در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رامسر با بیان اینکه لازمه شهر توریستی گردشگری، رونق و توسعه گردشگری است، گفت: شهرستان نمونه گردشگری رامسر با داشتن جنگل های زیبا طبیعت بکر و سواحل، سالیانه پذیرای میلیون ها گردشگر خارجی و ایرانی بوده و در جهت توسعه و رونق گردشگری باید اقدامات اساسی انجام شود.

وی افزود: شهرداری در حل مشکلات شهری کوشا باشد و‌ نسبت به زیباسازی منظر و سیمای شهری در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری اقدام کند تا شاهد توسعه و‌ پیشرفت در تمامی امور باشیم.

آزاد گفت: تعامل و همکاری بین فرمانداری و شهرداری سبب پیشرفت امورات شهری و مردمی بوده و‌ تکریم مراجعان به شهرداری در جهت حل مشکلات در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار رامسر با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت نخبگان و‌ دلسوزان نسبت به مسائل شهری باعث بهبودی روند کنونی خواهد شد، گفت: با بهره گیری از ظرفیت های نخبگان و تشکیل اتاق های فکر در جهت پیشبرد امورات شهری و نو اندیشی و ایجاد راهکارهای اساسی در حل مشکلات استفاده شود.

وی افزود: استفاده از باغ ۳۳ هکتاری به عنوان یکی از مزیت ها و پتانسیل های بزرگ گردشگری با زیباسازی و بهره گیری از آن با طراحی در دستور کار قرار گیرد تا شاهد استفاده از یکی از بهترین ظرفیت های گردشگری باشیم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: