• پنجشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-2885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کاهش 10 درصد طلاق در آمل

معاون استاندار و فرماندار وِیژه شهرستان آمل از کاهش 10 درصد طلاق در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، سیدجعفر رسولی در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اشاره به اینکه تاکید مسئولان کشوری و استانی بر روی ایجاد اشتغال قرار دارد و باید تمام تلاش ها در این راستا باشد، افزود: باید برای ایجاد اشتغال تلاش شود، مردم اشتغال را از عملکردهای مهم دولت می دانند.

وی با اعلام اینکه موضوعات فرهنگی واجتماعی به اشتغال وابسته است، اظهار کرد: بسیاری از معضلات به دنبال فقر و بیکاری رخ می دهد و باید در این راستا اقدامات موثر صورت گیرد.

رسولی با اشاره به اینکه  10 درصد در سال جاری کاهش طلاق در شهرستان صورت گرفته است و این از نمونه های خوبی برای روند رو به رشد اشتغال و تلاش در شهرستان است، گفت: بیکاری از دلایل عمده طلاق است و کاهش بیکاری معضلات دیگر را نیز کاهش می دهد.

فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه آمل 70 درصد صادرات استان مازندران را دارد، افزود:  از این رو توقع می رود نسبت به افزایش کارآیی واحدها تلاش صورت گیرد، واحدهای فعال شهرستان حمایت شوند و اشتغال ثابت این بخش نیز مورد توجه باشد.

رسولی با اعلام اینکه 18 واحد فعال در شهرستان در حوزه صادرات فعالیت بسیار خوبی دارند، گفت: باید صادرات این واحدها حفظ شود و حمایت های لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه واحدهای نیمه فعال در ستاد تسهیل و اعتبار بهین یاب به اشتغال مناسب برسند، بیان کرد: واحدهای تعطیل از سوی بانک ها اعلام شود، این واحدها منابع ملی است و نباید اجازه راکد بودن به آنها داده شود.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: