• پنجشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-2785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه ناحیه آمل:

آمل بیشترین کمک های مردمی به مناطق زلزله زده را داشت

فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: آمل بیشترین کمک های مردمی به مناطق زلزله زده را داشت.

به گزارش ایسنا مازندران، بهروز عیسی زاده در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اعلام اینکه اولین گروه مدافعان حرم به آمل بازگشتند، تصریح کرد: به دلیل زمان ورود این مدافعان حرم که در نیمه شب امکان برقراری مراسم استقبال وجود نداشت از این رو، برنامه دیدار با این مدافعان و خانواده های آن فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به کمک های مردمی به مناطق زلزله زده عنوان کرد: ساخت واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده از سوی قرارگاه خاتم به سپاه و بسیج سازندگی شهرستان ها واگذار می شود که به نظر می رسد سهمیه ای نیز برای شهرستان آمل در نظر گرفته شود.

عیسی زاده با تاکید بر اینکه آمل بیشترین کمک های مردمی را از مازندران به زلزله زدگان داشت، بیان کرد: اهدای این میزان کمک های مردمی از سوی واحدهای تولیدی و کارخانجات در استان بی نظیر بود.

فرمانده سپاه ناحیه آمل با بیان اینکه در ساخت منازل محرومان با همکاری ادارات و بهزیستی اقدامات خوبی صورت گرفته است، اظهار کرد: 32 منزل محروم با همکاری دستگاه ها مراحل اولیه ساخت آنها به انجام رسیده است و تمامی ادارات در این زمینه می توانند کمک کار باشند.

عیسی زاده با اشاره به اینکه گشت های محله ور در آمل آغاز شده است و به تمامی محله ها تسریع داده می شود، گفت: پیاده روی های شبانه در مناطق آمل صورت می گیرد، انفجارات و پیاده روی های شبانه با اجازه شورای تامین دیده می شود که تلاش می کنیم  برقراری امنیت در شهر  بیشتر صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: