• جمعه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-388-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

مشاور وزیر ورزش و جوانان خبرداد

وجود 744 طرح ورزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از 75 درصد در کشور

مشاور وزیر ورزش و جوانان از وجود 744 طرح ورزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از 75 درصد در کشور خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، میرمحمد غراوی امروز سوم آذرماه در بازدید از استادیوم نساجی مازندران در جمع خبرنگاران از تخصیص اعتبار 310 میلیون تومانی وزارت ورزش و جوانان برای نوسازی سکوهای این ورزشگاه خبر داد.

وی با تاکید بر این که این مبلغ از ردیف اعتبارات ملی وزارتخانه تامین می شود، تصریح کرد: این میزان اعتبار جوابگوی نوسازی همه سکوهای فرسوده این ورزشگاه نبوده، اما با اختصاص اعتبار بیشتر در آینده علاوه بر بهسازی و نوسازی سکوها، رختکن و سیستم روشنایی ورزشگاه نیز مناسب سازی شود.

مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: شهرستان قائم شهر به واسطه حضور تیم قدیمی و ریشه دار فوتبال نساجی در مسابقات لیگ دسته یک کشور دارای طرفداران بیشماری است، اما متاسفانه سکوهای ورزشگاه شهید وطنی این شهرستان فرسوده شده و خطر ریزش سکوها تهدید کننده شده است.

غراوی افزود: یکی از وظایف مهم وزارت ورزش و جوانان تعمیر، نگهداری و ساخت اماکن ورزشی است و اولویت نخست هم با ورزشگاه هایی است که تیم فوتبال آنها در سطوح بالا و در مسابقات کشوری حضور دارند.

وی ابراز امیدواری کرد تا علاوه بر افزایش اعتبار ملی برای این ورزشگاه تا پایان امسال، در سال آینده نیز اعتبار مناسب تری برای بازسازی ورزشگاه شهید وطنی تخصیص یابد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان همچنین از وجود حدود چهار هزار طرح ورزشی نیمه تمام در استان های کشور خبر داد و گفت: برای تکمیل آنها به بیش از 10 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است و  اعتبارات ملی تخصیص یافته برای تکمیل طرح های ورزشی نیمه تمام هدف گذاری شده در سال جاری را حدود 110 میلیارد تومان اعلام کرد.

غراوی افزود: اولویت وزارت ورزش و جوانان، تکمیل طرح های ورزشی با پیشرفت فیزیکی 75 درصد است و بر همین اساس امسال تکمیل و بهره برداری از 744 طرح را هدف گذاری کرد.

وی با اعلام این که 340 طرح ورزشی هدف گذاری شده پس از تکمیل در هفته دولت سال جاری بهره برداری شد، گفت که بقیه طرح ها نیز در دهه فجر و در نهایت تا پایان سال جاری بهره برداری خواهد شد.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: