• جمعه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم آمل:

پل کابلی در محور هراز احداث می شود

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: پل کابلی گردشگری در منطقه امامزاده علی در محور هراز احداث می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، عزت الله یوسفیان در مراسم افتتاحیه مرکز خرید قائم (عج) آمل با بیان اینکه افتتاح پروژه مهم در یک شهری رویکرد بزرگی برای آن شهر و نوعی خدمت به مردم و شهروندان به شمار می رود، اظهار کرد: در هر یک از شهرهای بزرگ یا مراکز شهرستان‌های استان قیمت واحدهای مسکونی و آپارتمان ها نسبت به شهرهای کوچک تر چندین برابر است  از این رو دارای ارزش افزوده بالایی هستند.

وی با بیان اینکه معیار و ارزش گذاری این شهرها به ساخت و سازها است و با وجود احداث کارخانجات در این بخش نیز ارزش افزوده موثر است، عنوان کرد: افزایش ساخت و سازها برکت اشتغال و کارآفرینی را نیز به دنبال دارد.تمامی ساخت و سازها به دلیل علاقه سرمایه گذاران به منطقه و شهراشان صورت می گیرد و نبود کارآفرینان فعال شهرها را با مشکلات زیادی مواجه می کند.

یوسفیان با اشاره به اینکه برای حمایت زا اشتغال و کارآفرینی نیاز است برنامه های ویژه ای صورت گیرد؛ تصریح کرد:  در راستای توسعه گردشگری در محور هراز، ساخت پل کابلی در این محور با مصوب شدن از سوی وزیر راه پیگیری می شود. این پل  در منطقه امامزاده علی احداث شده و چشم انداز بسیار زیبایی خواهد داشت. در دو طرف این پل، آسانسور نصب و در طول پل اتاقک هایی به همراه نصب دوربین تجهیز می شود تا گردشگران از مناظر زیبای قله دماوند و اطراف آن استفاده کنند.

نماینده مردم آمل با تاکید بر اینکه سرمایه گذاران نقش مهمی در توسعه مناطق ایفا می کنند و به همان میزان نیز باید بودجه های دولتی بتواند کمک کار باشد، عنوان کرد: افزایش هزینه های جاری دولت موجب می شود که در بخش عمرانی دچار مشکلاتی شود که این امر با تغییر کند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: