• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-1087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ارشاد مازندران خبرداد

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی استاندار مازندران با رسانه ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری نخستین نشست هم اندیشی استاندار مازندران با اصحاب رسانه خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، احد جاودانی با اعلام این خبر گفت: نخستین نشست هم اندیشی محمد اسلامی استاندار مازندران با مدیران مسئول نشریات، پایگاه های خبری و خبرگزاری ها ساعت 14 و 30دقیقه شنبه چهارم آذر ماه در استانداری برگزار می شود.

وی افزود: دیداری صمیمانه و طرح دغدغه های اهالی رسانه پیرامون توسعه پایدار استان محور این گردهمایی خواهد بود. در این جلسه هم اندیشی معاونان و مدیران کل حوزه استاندار نیز حضور خواهند داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: استاندار مازندران بر این باور است که رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه راهبردی، تدوین برنامه‌های اجرایی و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در مازندران ایفا می کنند.

جاودانی با اشاره به ضرورت گفتمان‌سازی فرهنگ اقتصاد مقاومتی در بین اقشار مختلف جامعه توسط رسانه ها گفت: رسانه‌ها ی استان علاوه بر گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی، می توانند یاریگر مدیریت ارشد استان برای توجه به ظرفیت ها و رفع موانع توسعه استان باشند.

وی اظهار کرد: امیدوارم نخستین نشست هم اندیشی استاندار مازندران با اصحاب رسانه طلیعه ای برای سازندگی و آبادانی هرچه بیشتر مازندران باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: