• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعزام کاروان سلامت به روستای امره از توابع ساری

مدیرعامل سازمان مردم نهاد خیریه همت عالی گفت: به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی رایگان، با همکاری پزشکان، پیراپزشكان و سایر اعضای این سازمان مردم نهاد، کاروان سلامتی از ساعت ١٥ تا ١٧ روز  پنج شنبه ٢ آذر ماه در روستای امره شهرستان ساری برگزار می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، سید مفید نوروزی در جمع خبرنگاران گفت: این كاروان متشكل از حدود ٣٠ نفر پزشك و پیراپزشك به آن  روستا اعزام می شوند. پشتیبانی و تامین داروی رایگان برای بیماران نیازمند نیز از سوی این موسسه انجام خواهد شد.

نوروزی عنوان کرد: در این كاروان متخصص داخلی، قلب و عروق، أطفال، جراحی عمومی، زنان و زایمان، ارتوپد و جراح مغز و اعصاب، دندانپزشك، پزشك عمومی، روانشناس، تغذیه، پرستار، ماما و تكنسین بخش های مختلف حضور دارند.

مدیرعامل سازمان مردم نهاد خیریه همت عالی ادامه داد: آموزش به اهالی روستا یكی از بخش های مهم این كاروان است كه با موضوع دیابت، تغذیه و روانشناسی انجام می شود و در آینده نزدیك برنامه های زیادی در این خصوص با همكاری آموزش و پرورش، سایر ادارات و بخش های دولتی و غیردولتی  اجرایی خواهد شد.

نوروزی گفت: این كاروان سلامت سی و نهمین كاروان این موسسه خیریه است كه تا كنون ٤ مورد از آن با همكاری جمعیت هلال احمر استان مازندران انجام شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: