• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد

قهرمانی مازندران در مسابقات بسکتبال بانوان کارگر کشور

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از قهرمانی مازندران در مسابقات بسکتبال بانوان کارگر کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، کامران اصغری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: توجه به ورزش کارگری بسیار مهم است و این امر یکی از شاخص های مهم در عملکرد این اداره کل محسوب می شود.

وی تصریح کرد: موضوع ورزش برای جامعه کار و تولید تاثیر شگرفی بر سلامت جسمی و روانی، تعاملات گروهی، افزایش بهره وری و تقویت اعتماد به نفس کارگران دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دعوت از همه شرکای اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ویژه کارگران و کارفرمایان به ورزش، خاطرنشان کرد: یک جامعه سالم، از لحاظ روحی و روانی، فعالتر، پویاتر و شادا‌بتر است و در تصمیم گیری ها بهتر عمل می کند، یک نیروی کار سالم درک متقابلی از هم داشته و بهره وری بالاتری دارند.

اصغری با تجلیل از عملکرد هیئت ورزشی بسکتبال کارگری مازندران، با اشاره به اینکه این استان در زمینه توجه به ورزش کارگری همواره پیشتاز بوده و جمع بهترین ها قرار دارد، گفت: این هیئت می تواند با توجه به قهرمانی های مکرر و برگزاری منظم مسابقات مختلف، الگوی مناسبی برای تمام هیأت های ورزشی کارگری باشد.

وی افزود: تیم بسکتبال بانوان کارگری مازندران توانست مقام قهرمانی رقابت‌های کشوری را به دست بیاورد که به تمامی مردم مازندران تبریک می گویم.

جا دارد تبریک ویژه ای به مردم شریف استان مازندران علی الخصوص کارگران بابت قهرمانی مجدد بانوان کارگر عزیز در مسابقات بسکتبال کارگری کشور بگوییم.

به گزارش ایسنا، خانم‌ها محبوبه نوریان به عنوان کاپیتان، زهرا اسحقی و نوشین بهرامیان و غزاله رجبی به عنوان بازیکن و خانم بهاره معارفی بعنوان سرپرست در این رقابت‌ها حاضر شدند.

گفتنی است مسابقات بسکتبال بانوان کارگر کشور، با شرکت هفت تیم مازندران، گلستان، اصفهان، خراسان شمالی، اردبیل، فارس و شاهرود در استان سمنان و شهرستان شاهرود برگزار شد.

به گزارش ایسنا، تیم بسکتبال بانوان کارگران استان مازندران در سال 95 نیز قهرمان مسابقات کشوری شده بودند و بر اساس اعلام رئیس هیئت ورزشی بسکتبال کارگران استان مازندران با توجه به درخشش در دو سال پیاپی، تیم مازندران سال آینده به فرانسه اعزام می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: