• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-11814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

در شورای قضایی مازندران مطرح شد

انتقاد رئیس کل دادگستری از وضعیت کلانتری های مازندران

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: وضعیت کلانتری های مازندران و برخورد نامطلوب پرسنل با مراجعه کنندگان در حوزه های انتظامی استان نیازمند نظارت است.

به گزارش ایسنا مازندران به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد در جلسه شورای قضایی مازندران، یکی از اهداف دستگاه قضایی را احترام به حقوق مردم و کمک به سلامت جامعه دانست و گفت: اگر انسان‌ها خود را به خدا بسپارند و در راه مستقیم حرکت کنند، می توانند در یک جایگاه مطلوبی قرار بگیرند.

وی به وضعیت کلانتری های مازندران و برخورد نامطلوب پرسنل با مراجعه کنندگان در حوزه های انتظامی استان اشاره کرد و از سازمان قضایی نیروی مسلح مازندران خواست با ورود ویژه به این موضوع، از وضعیت حوزه انتظامی و چگونگی مدیریت پرسنل و مراجعان گزارش تهیه کرده و آن را درجلسه شورای قضایی استان مطرح کنند.

رئیس کل دادگستری مازندران همچنین به مکاتبات انجام شده دستگاه قضایی استان با سازمان‌های مربوطه نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه باید بیشتر مکاتبات به صورت سیستمی انجام گرفته و از حالت سنتی خارج شود، همان طور که در دستگاه قضایی استان نیز بسیاری از مکاتبات به صورت سیستمی انجام می گیرد.

تقوی‌فرد استفاده از سیستم و ارسال نامه به صورت الکترونیکی را در پیشبرد اهداف دستگاه‌ها و سرعت و سهولت در کار، همچنین کاهش هزینه ها موثر دانست.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مصوب شد کارگروهی تشکیل شود تا درباره برنامه های تعیین شده عملکرد به صورت فرم‌های خاص در مدت سه ماه به کارگروه ارائه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: