• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-4985-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد

ایجاد 20 هزار شغل کوچک در قرارگاه جهاد اقتصادی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از ایجاد 20 هزار شغل کوچک در قرارگاه جهاد اقتصادی این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمدحسین بابایی در جلسه شورای اداری استان مازندران در ساری با اشاره به شور و حماسه مردم ایران و حضور در صحنه های مختلف سیاسی و فرهنگی کشور، اظهار کرد: بسیج از مردم است و در تمامی حرکت ها و برنامه های کشور حضور دارد.

وی با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است، تصریح کرد: در 60 کیلومتر از مرز ایران و ترکیه و بخشی از جبهه مقاومت در کشور سوریه بسیج حضور دارد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: بسیج در مازندران 21 سپاه ناحیه، یک دانشجویی،  19 سازمان قشری، 8 معاونت تخصصی، 20 گردان بیت المقدس، 18 اردوگاه قدس شهرستانی، یک استانی و 20 مرکز آموزش شهرستانی دارد.

بابایی با بیان اینکه بیش از یک سوم مردم مازندران بسیجی هستند، گفت: وظایف بسیج در قالب شش قرارگاه انجام می شود.

وی افزود: 14 محله آسیب پذیر در مازندران توسط بسیج رسیدگی می شود که در لیست مناطق آلوده ستاد مبارزه با موادمخدر قرار دارد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه قرارگاه کشوری سپاه مقابله با آسیب های اجتماعی ابلاغ شده است و باید در مازندران راه اندازی شود، یادآور شد: این توان به صورت نقطه ای برای رفع آسیب ها به کار گرفته می شود.

بابایی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی در سه دهستان و 104 روستا در حال انجام فعالیت است، گفت: قرارگاه محرومیت زدایی در قالب اردوهای جهادی و جامعه پزشکی فعالیت دارد.

وی با اشاره به اینکه در هفته بسیج طرح ها در کشور به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد: قرارگاه جهاد اقتصادی در مازندران آموزش اشتغال و حمایت صنایع تبدیلی را در دستور کار دارد و نتیجه کار این قرارگاه در چهار سال گذشته ایجاد 20 هزار شغل کوچک با اعتبارات کوچک با سقف 140 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه و غیر با اعتبارات داخلی بسیج بوده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران در پایان گفت: سالمسازی 14 ساحل پارک و 10 پارک پاک در مازندران در قرارگاه سازندگی از فعالیت بسیج بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: