• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-4484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار مازندران:

جذب سرمایه گذاری داخلی در مازندران افزایش یابد

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران بر لزوم جذب سرمایه گذاری داخلی در این استان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا مازندران، حسن خیریان پور در جلسه شورای اداری استان مازندران با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی خواستار توجه بیشتر به ساخت و ساز کتابخانه ها شد.

وی با تاکید بر اینکه در آستانه هفته وقف باید توجه بیشتری به این امر صورت گیرد، به آغاز هفته بسیج اشاره و تصریح کرد: یکی از ویژگی های بسیج فراگیر بودن بسیج است و همه اقشار مختلف جامعه را فراگیر گرفت.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران با اشاره به اینکه با انقلاب اسلامی تفکر بسیجی در کشور شکل گرفت، خاطرنشان کرد: با تفکرات بسیجی می‌توان ایمنی و توانمندسازی اقشار مختلف و بازدارندگی در مقابل هجمه های بیگانگان را شاهد بود.

خیریان‌پور با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مردم با نگاه گره گشایی باید باشد، گفت: مجموعه مسئولان از مردم هستند و باید برای مردم و با نگاه گره گشایی رسیدگی به امور مردم در سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه 102 مورد اختیار وزارتخانه ها به مدیران استان ها تفیذ شده است، افزود: برای تسهیل در رسیدگی به امور مردم مدیران کل دستگاه های اجرایی نهایت استفاده را از تنفیذهای صورت گرفته استفاده کنند.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: باید از این اختیارات استفاده شود تا مدیران کل حل مشکلات را به صورت شهرستان محوری در دستور کار قرار دهند.

خیریان‌پور اظهار کرد: تنظیم بودجه سال 97 را در دستور کار داریم تا مدیران پیشنهادهای اولویت دار با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی مدنظر قرار دهند و جمع بندی مناسبی از آن به استاندار داشته باشند.

وی تصریح کرد: هفته پژوهش در پیش رو قرار دارد که یکی از مهم ترین مواردی که می تواند مجموعه پژوهشگران می توانند در راستای پیشرفت استان گام بردارند.

معاون استاندار مازندران گفت: براساس تاکیدات رهبری و ریاست جمهوری امسال دو موضوع تولید و اشتغال در سرلوحه برنامه های استان قرار دارد و باید از همه مکانیزم ها در راستای تولید و اشتغال استفاده شودو

خیریان‌پور با اشاره به اینکه پیگیری در جهت سرمایه گذاری در مازندران مدنظر است، اظهار کرد: سرمایه گذاری های داخلی باید جذب شده و در راستی پیشرفت مازندران به کار گرفته شوند.

وی تاکید کرد: در بارش های فصل پاییز و زمستان قرار داریم که با تشکیل جلسات مدیریت بحران تمهیدات لازم در دستور کار قرار گیرد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: