• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1785-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

سخنان استاندار سمنان در جمع خبرنگاران مازندرانی:

جزییات انتقال آب خزر رسانه ای نمی شود

استاندار سمنان در مورد انتقال آب خزر به سمنان گفت: توصیه شده تا کارها نهایی نشده رسانه ای نشود زیرا حرف دقیق باید به مردم منتقل شود.

محمدرضا خباز در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های مجازی در غرفه مازندران با بیان اینکه سمت ها برای افراد ماندنی نیستند، اظهار کرد:  بعد از معارفه در سمت  استانداری سمنان به عنوان هفدمین استاندار بیان کرده ام هجدهمین استاندار هم می آید.

وی در پاسخ به ابقای خود در سمت استانداری سمنان گفت: انسان تا لحظه ای شرایط خدمت برایش فراهم است باید خدمت رسانی کند و دل بستن پست ها برای کسانی که قصد خدمت داشته باشد تفاوتی ندارد.

خباز با تاکید بر اینکه رسانه ها باید روی مشارکت ها بین استان ها تاکید کنند، خاطرنشان کرد:  انتصاب استاندار جدید مازندران را تبریک می گویم.

استاندار سمنان در مورد انتقال آب خزر به سمنان خاطرنشان کرد: توصیه شده تا کارها نهایی نشده رسانه ای نشود زیرا  حرف دقیق باید  به مردم منتقل شود.

خباز افزود: آب خزر برای سمنان نیست برای کویر مرکزی است و از ابتدا باید اطلاعات دقیق تنظیم شود تا بهتر به نتیجه برسیم و حرف محکم را پس از نهایی شدن بیان کنیم.

وی گفت: یکی از افتخارات دولت روحانی توجه به مسائل زیست محیطی است و  برای هر طرح عمرانی پیوست زیست محیطی تعریف شده و در این طرح نیز مسائل زیست محیطی رعایت شده است.

استاندار سمنان گفت: دولت روحانی اصرار بر این دارد که در همه پروژه های عمرانی پیوست زیست محیطی آن هم رعایت شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: