• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-3814-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

اخطار مدیرکل منابع طبیعی نوشهر به مالکین متخلف قطعات ده هکتاری

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران -نوشهر گفت: به آن دسته از مالکین متخلف عرصه های جنگلی- جلگه ای موسوم به ده هکتاری که بر خلاف قوانین نسبت به تفکیک، ساخت و ساز غیرمجاز و تغییر کاربری اقدام می کنند امکانات ارائه نمی شود.

به گزارش ایسنا مازندران،سید وجیه الله موسوی در دیدار با مسئولان عباس آباد  با اشاره به اینکه ۹۵۳ قطعه جلگه ای به مساحت هشت هزار هکتار در غرب مازندران وجود دارد، اظهار کرد: به آن دسته از مالکین متخلف عرصه های جنگلی- جلگه ای موسوم به ده هکتاری که بر خلاف قوانین نسبت به تفکیک، ساخت و ساز غیرمجاز و تغییر کاربری اقدام می کنند امکاناتی از جمله امتیاز آب، برق و گاز داده نمی شود.

وی افزود:هر اقدامی در این عرصه ها باید از اداره منابع طبیعی استعلام شود.

موسوی تصریح کرد:با توجه به حساسیت های منطقه عباس آباد لزوم همکاری تمامی نهادها و دستگاه ها را با منابع طببعی برای مقابله و کنترل قاچاق چوب خواستار شد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نوشهر همچنین آزادسازی و ساماندهی باقیمانده اراضی ساحلی عباس آباد را مورد تاکید قرار داد و افزود: از 26 کیلومتر خط ساحلی حوزه استحفاظی شهرستان عباس آباد 12کیلومتر آن تاکنون آزادسازی شد.

موسوی اضافه کرد: از آنجا که جاده جنگلی عباس آباد -کلاردشت یکی از مناطق گردشگری زیبای منطقه است و سالانه تعداد زیادی گردشگران از این جاده دیدن می کنند  جمع آوری و ساماندهی  دکه های غیرمجاز صروری است.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: