• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان مازندران پایان یافت

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان مازندران با حضور ٢ ۰۰ کشتی گیر از ٢ ۴ تیم در سالن پیامبر اعظم آمل برگزار شد.

به گزارش ایسنا مازندران، در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان مازندران و در وزن  45کیلوگرم امیرحسین چراغیان از نوشهر مقام اول، علیرضا تیمورنژاد از کلاردشت مقام دوم، رضا یعقوبی از قائم شهر و عرفان انصاری از رامسر مشترکا مقام سوم را کسب کردند

در وزن 48کیلوگرم سجاد عباسپور از قائم شهر مقام اول، عماد حقیقی از قائم شهر مقام دوم و علی تقی زاده از آمل سینا خاجه وند از نوشهر به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن  51کیلوگرم سیدمصطفی میرنژاد از بابل مقام اول، علیرضا باباتبار از بهنمیر مقام، علیرضا میرشجاعی از کیاسر و امیرحسین رحیمی از ساری مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در وزن 55کیلوگرم علی اسکو از تیم آمل الف مقام اول، محمدحسین ابوالحسنی از گتاب مقام دوم،امیرحسین زرین کمر از قائم شهر و علی سینه سپهر از گلوگاه به صورت مشترک مقام سوم رو کسب کردند.

در وزن 60کیلوگرم محمدحسین کاویانی از بابلسر مقام نخست، امیرحسین شجاعی ازساری مقام دوم، علی کریمی از بهشهر و امیرعلی شعبانی از نوشهر مقام سوم را مشترک کسب کردند.

در وزن 65کیلوگرم مرتضی پورعیسی از نوشهر، محمدرضا علی نتاج از گتاب مقام دوم،امیرحسین وحدی پور از کلاردشت و احمدرضا حسین تبار از بابل مقام سوم را مشترک کسب کردند.

در وزن 71کیلوگرم مجتبی ولی الهی از بابل مقام اول، محمدعلی فلاح از نور مقام دوم، عباس محمدنژاد از رستمکلا و محمدحسین کریمی از ساری مقام سوم را مشترک کسب کردند.

در وزن 80کیلوگرم امیرحسین خطی از قائم شهر،ابوالفضل نبی زاده از تیم آمل ب مقام دوم،محمدمفیدی از نور و اکبر عبدی از تیم آمل الف مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در وزن 92کیلوگرم ایمان خانجانی از بابل مقام اول،امیرحسین رضایی از تیم آمل الف مقام دوم، شهداد احمدزاده از نور و علیرضا نوروزیان از بهشهر قم سوم را مشترک کسب کردند.

در وزن 110کیلوگرم امیرحسین اسدی.از تیم آمل الف مقام اول،مهدی تقوی از نور مقام دوم،محمد بالی از نوشهر و  حسن علی نژاد از چمستان مقام سوم را مشترک کسب کردند.

در نتایج تیمی نوشهر مقام اول، تیم آمل الف مقام دوم و قائم شهر مقام سوم را کسب کردند.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: