• شنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نتایج دور نخست کشتی آزاد نوجوانان مازندران

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان استان مازندران "جام شهید محسن حججی" در آمل با حضور 37 تیم از شهرهای استان مازندران در روز دوم این رقابت ها در سالن پیامبر اعظم (ص) پیگیری شد.

به گزارش ایسنا مازندران، در روز نخست رقابت های کشتی آزاد نوجوانان استان مازندران در آمل، کشتی گیران در  5 وزن 45، 51، 60، 71 و 92 کیلو گرم با یکدیگر مسابقه دادند.

مسابقه رده بنده و فینال این رده ها صبح جمعه 5 آبان ماه برگزار شد.

در وزن 45 کیلوگرم رحمان عموزاد از بهشهر، آرمان حبیب زاده از قائم شهر و پوریا کاظمی از بندپی شرقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند

در وزن 51 کیلوگرم عرفان الهی از تنکابن، محمد بخشی از قائم شهر، سروش کاظمی از آمل به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن 60 کیلوگرم سید حمیدرضا حسینی از گیلخواران بابل، آرمین مجیدی از آمل و امیر حسین رضائی از قائم شهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند

در وزن 71 کیلوگرم محسن رکنی از قائم شهر، امیرمحمد محمودجانلو از گلوگاه  و علی نصیری از نور مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن 92 کیلوگرم حسن قربانزاده از آمل، حسین اصغر پور از گیلخواران بابل و امیر محمد کیانی از بابلسر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در روز دوم  5 وزن  48، 55، 65، 80 و 110 با 175 کشتی گیر با یکدیگر مسابقه دادند که فینال و رده بندی، صبح شنبه 6 آبان ماه برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: