• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-5385-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

شهردار زیراب انتخاب شد

نایب رییس شورای شهر زیراب از انتخاب شهردار این شهر خبرداد.

احسان رضایی در گفت وگو با ایسنا مازندران با بیان اینکه شهر زیراب دارای توانمندی‌های مختلفی است و شهرداران و شورا‌های اسلامی شهر در دوران گذشته برای توسعه شهر تلاش کردند، گفت: انتخاب شهردار بر اساس تحقیق موشکافانه و موثر، تجربه بالا و رابطه و لابی گری قوی سطح کلان کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه محمدرضا مهدوی به عنوان شهردار زیراب انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: تغییر شهر از کار در معدن محوری به سمت درآمد گردشگری و جذب سرمایه گزار در دستور کار جدی شورای شهر و شهرداری زیراب است.

رضایی با بیان اینکه فعالیت‌های مورد‌نظر برای شهر زیراب با مطالعه قبلی و با  استفاده از مشاوران در حوزه‌های مختلف، انجام می شود و در این راستا سعی می شود تا هزینه کمتری از مردم دریافت شود، افزود: در این راستا،  5 سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های عمرانی، تجاری و ساخت‌و ساز رایزنی های لازم انجام شد و موافقت اولیه آنان جلب شد که ساخت هتل، متل، خانه ویژه سالمندان، مشاوره برای ساماندهی رودخانه تلار، ساماندهی زباله و خرید دستگاه خاک‌روب و فعالیت‌های دیگر عمرانی و تجاری مورد نظر است.

رضایی اولویت بهداشت اجتماعی و رفاه شهروندان در مدیریت شهری را حایز اهمیت دانست و گفت:  مصوبات  قانونی که از شورای شهرابلاغ می شود و شهردار مکلف به اجرای آن است.

وی با اشاره به  بدهکاری شهرداری زیراب گفت: پرداخت بدهکاری چند‌میلیاردی در دستور کار شهرداری قرار دارد و شورا ی شهر حمایت های لازم را انجام می دهد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: