• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-10614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انعقاد تفاهم نامه تجاری سازی صنعت مازندران با اوکراین

برای نخستین بار در کشور و به منظور تجارى سازى صنعت مازندران در کشور اوکراين تفاهم نامه همکاری میان خانه صنعت و معدن مازندران و اتاق مشترک بازرگانى ایران و اوکراين به امضا رسيد.

به گزارش ایسنا مازندران، در جلسه ای که شب گذشته با حضور رئیس و  اعضای هیئت مدیره های خانه صنعت و معدن مازندران و در حضور آرمان خالقی قائم مقام خانه صنعت و معدن کشور، محمدپور رئیس سازمان صمت استان، موسوی مدیر عامل شرکت شهرک‌های مازندران و تعدادى از کارآفرينان و صنعتگران استان در سالن شهید بابایی سازمان صنعت و معدن و تجارت، تفاهم نامه همکارى مشترک میان اتاق مشترک بازرگانى ايران و اوکراين با خانه صنعت مازندران منعقد شد.

حميد رضا قادى  و  سيد مجتبى رضوى  امضا کنندگان اين تفاهم نامه به منظور افزایش مراودات تجاری بین استان مازندران و کشور اوکراين تلاش کردند و در تجارى سازى صنعت مازندران همکارى نزديک دارند.

اتاق مشترک بازرگانى ایران و اوکراين به رياست حميد رضا قادى از اتاق های مشترک فعال در کشوربوده که اخيرا يک هيات بازرگانى از ايران را به سرپرستى رئیس اتاق بازرگانى ايران، سازماندهى و به اوکراين اعزام کرد که نتايج مطلوبى از اين سفر به دست آمد.

حمیدرضا قادی و سيدمجتبى رضوى در اين تفاهم نامه بر ارتقاى سطح فعاليت صنعتى و بازرگانى استان مازندران تاکيد و بر تدوين روش هاى اجرايى آن تمرکز دارند.

همچنين حميد رضا قادى طى حکمى سيدمجتبى رضوى را به عنوان عضو اصلى کمیسون صنعت و معدن اتاق مشترک بازرگانى ایران و اوکراين و نماينده اين اتاق مشترک در استان مازندران تعيين و منصوب کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: