• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-3887-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

آغاز رقابت های قرآنی و اذان کارکنان شرکت نفت غرب مازندران

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از آغاز رقابت های قرآنی و اذان کارکنان شرکت نفت غرب مازندران خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، سیدمحمود طاهری در بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن، اذان و نهج البلاغه در شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس با تاکید بر مشارکت همه جانبه در راستای ارتقای فرهنگ قرآنی، اظهار کرد: عدم استفاده از آموزه‌های قرآنی موجب بسیاری از مشکلات مختلف جامعه است.

وی تصریح کرد: خداوند از سوی پیامبران خود قرآن را برای انسان‌ها نازل کرد تا آن را بخوانند و در خواندن آن استمرار داشته باشند و در زندگی به کار گیرند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس با اشاره به رشد ۱۴ درصدی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات نسبت به سال گذشته، خاطرنشان کرد: مسابقات قرآنی در کنار رقابت، مقدس است و تمام برگزار کنندگان، شرکت کنندگان و داوران آن باید بدانند تنها هدف از این رقابت‌ها ارتقای فرهنگ قرآنی است و باید این اصل رعایت شود.

کامبیز حمیدی رئیس اداره روابط عمومی منطقه چالوس نیز در حاشیه این مراسم به ایسنا گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۱۴۰ شرکت کننده ویژه کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت نفت منطقه غرب مازندران برگزار شد.

وی با تاکید بر اهمیت معنوی برگزاری این گونه رقابت‌ ها خاطرنشان کرد: مسابقات قرآن، اذان و نهج‌البلاغه در منطقه چالوس هر ساله با حضور داوران برجسته برگزار و به برترین های هر بخش، جوایز ارزنده ای هدیه می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: