• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-1288-5
  • خبرنگار : 49008
  • منبع خبر : ----

گزارش ایسنا از اردوی تیم ملی وزنه برداری در بابلسر

بابلسر میزبانی اردوی وزنه برداری تیم ملی است و مسئولان مازندرانی از این اردو بازدید کردند.

به گزارش ایسنا مازندران، آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اعزامی به مسابقات جهانی آمریکا از شنبه 14 مهر در سالن ورزشی سردار شهید خوشنویس بابلسر به میزبانی هیات وزنه برداری آغاز شد و تا پنجم آبان ادامه دارد.

مجید عسگری در وزن ۶۹ کیلوگرم، علی میری، صالح چراغی و مسعود چترایی و کیانوش رستمی در وزن ۸۵ کیلوگرم، سهراب مرادی و سیدایوب موسوی در وزن ۹۴ کیلوگرم، علی هاشمی، علیرضا سلیمانی و محمدرضا براری در وزن ۱۰۵ کیلوگرم و بهداد سلیمی، سعید علی‌حسینی و همایون تیموری در وزن ۱۰۵+ کیلوگرم، افراد دعوت شده به اردوی تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در مسابقات جهانی آمریکا هستند.

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای تیم ملی وزنه برداری در بابلسر اظهار کرد: ورزش وزنه‌برداری در حالی که یک ورزش زیبا و بومی است اما در میان رشته‌های دیگر بسیار مظلوم واقع شده است.

وی خاطرنشان کرد: مسیری پر فراز و نشیب برای وزنه‌برداران طی شده است اما با شناختی که از اعضای تیم ملی وجود دارد شانس قهرمانی برای تمامی افراد وجود دارد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون وزنه‌برداری تصریح کرد: تمامی وزنه‌برداران و کادر فنی تیم ملی سفیران جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی آمریکا هستند و کانون توجهات 80 میلیون ایرانی به عملکرد تیم ملی است.

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با ایسنا با قدردانی از اصحاب رسانه برای پوشش مناسب اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در بابلسر، اظهار کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران ورزشی در مسیر موفقیت‌های ورزشکاران نقش ویژه‌ای دارند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استان مازندران از نظر کیفی و کمی در جایگاه بالایی قرار دارد میزبانی اردوی تیم ملی وزنه برداری در بابلسر برگزار شد تا فرصتی برای اعضای تیم ملی برای آمادگی بیشتر باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه این دومین دوره اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در مازندران است، تصریح کرد: در اردوی دوره گذشته که در شهرستان نور برگزار شد مسئولان فدراسیون از میزبانی راضی بودند.

حسین‌زادگان با بیان اینکه زیرساخت ورزش در مازندران فراهم است، گفت: هتلینگ مناسب، طبیعت خوب، خوابگاه‌های با کیفیت و مردم ورزش دوست از عواملی است که می‌تواند موجب میزبانی مناسب از اردوهای تیم ملی شود.

محمداسماعیل قلی‌پور امام جمعه بابلسر نیز در جمع اعضای تیم ملی وزنه برداری اظهار کرد: وزنه برداران با استفاده صحیح از قدرت خود می‌توانند موجب افتخارآفرینی برای کشور شوند و پرچم ایران را به اهتزاز درآوردن توسط ورزشکاران کمتر از اتفاقات زمینه‌های دیپلماسی نیست.

وی خاطرنشان کرد: هر اتفاقی اگر در مسابقات جهانی رخ دهد موجب سربلندی وزنه‌برداران است و هیچ ارزشی از ورزشکاران ایران اسلامی کم نمی‌شود.

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: رقابت‌های جهانی وزنه برداری آنقدر دارای اهمیت است که مقام معظم رهبری پس از افتخارآفرینی ورزشکاران پیام تبریک صادر می‌کند.

اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر نیز در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه این شهرستان دارای زیرساخت بهتری نسبت به شهرهای دیگر استان مازندران برخوردار است و این امر هم به علت استفاده اداره ورزش و جوانان بابلسر از ظرفیت سایر دستگاه‌ها بهتر استفاده کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران ارشد شهرستانی اعم از فرماندار، نماینده مجلس، امام جمعه، اعضای شورای شهر و شهرداری بابلسر در تمام زمینه‌های ورزشی حمایت می‌کنند و این حمایت موجب پذیرفتن میزبانی اردوی تیم ملی وزنه‌برداری شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر تصریح کرد: این شهرستان از وزنه‌برداران زیادی برخودار است که امید است این اردو بتواند در رشد این رشته در بابلسر کمک کند.

به گزارش ایسنا، برگزیدگان این اردو به مسابقات جهانی آمریکا که از هفتم تا چهاردهم آبان در شهر آناهیم برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: