• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-5384-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد بازدید کرد

استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد بازدید کرد و توسعه و ترویج محصولات گلخانه ای در این استان را یکی از سیاست های مهم کاری دانست.

ربیع فلاح‌جلودار در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران، در دومین روز از برگزاری جشنواره گل و گیاه در محمودآباد، اظهار کرد: یکی از سیاست های مهم کاری در مازندران توسعه و ترویج محصولات گلخانه ای است که با توجه به زمینه فضای باز در مازندران می‌توان اقدامات مطلوبی در این راستا صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: مازندران در بحث گل و گیاه زینتی، شاخه بریده و آپارتمانی یکی از استان‌های پیشرو بوده و مقام های نخست و دوم را دارد.

استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران می‌تواند در بحث تولید و ترویج گل و گیاه در داخل و خارج کشور گام های موثری بردارد، خاطرنشان کرد: جوانان تحصیل کرده فراوانی در عرصه صنعت کشاورزی در مازندران وجود دارد که می توانند با تلاش فراوان خود در مسیر توسعه صنعت کشاورزی گام های مطلوبی بردارند.

فلاح خاطرنشان کرد: برگزاری اینگونه جشنواره ها کمک فراوانی در زمینه یادگیری پرورش گل و گیاه در فضای باز و گلخانه‌ای به مردم می کند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم باید بخشی از سبد مصرف روزمره خود را به خرید گل و گیاه اختصاص دهند، اظهار کرد: با حضور در نمایشگاه ها و جشنواره های گل و گیاه مردم می‌تواند با گونه های مختلف آشنا شده و موارد را خریداری و نگهداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: