• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-14014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دادستان مرکز استان خبر داد:

انهدام باند جعل و تهیه کارشناسی های خلاف واقع در مازندران

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از انهدام باند جعل و تهیه کارشناسی های خلاف واقع برای آزادی زندانیان در استان خبر داد و گفت: در این راستا تاکنون 9 نفر دستگیر و دریافت بیش از چهل میلیارد ریال از خانواده زندانیان اقرار داشته اند.

 به گزارش ایسنا مازندران به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، حجت‌الاسلام جعفری اظهار کرد: این باند متشکل از تعدادی افراد عامی، کارشناسان رسمی کانون و مرکز مشاوران همچنین کارشناسان قوه قضاییه و خبره بوده که با کارشناسی های خلاف واقع و جعل دستور قضایی و اسناد، نسبت به آزادی زندانیان اقدام می کردند.

وی تصریح کرد: با دستور دادستانی مرکز مازندران و هماهنگی دادستان های شهرستان های محل وقوع جرم، متخلفان طی یک عملیات پیچیده، توسط ماموران حفاظت و اطلاعات دادگستری مازندران با همکاری اداره کل اطلاعات استان، دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

دادستان مازندران با بیان اینکه سه نفر از افراد دستگیر شده از کارشناسان رسمی و خبره هستند، تاکید کرد: دو کارشناس دیگر نیز در این رابطه احضار شده و چند نفر از متهمان که دراین خصوص نقش داشته اند تحت تعقیب قضایی قرار دارند.

جعفری در پایان به خانواده‌های محکومان و زندانیان، صاحبان اسناد و کارشناسان رسمی نسبت به رعایت موارد قانونی هشدار داد و افزود: این گونه فعالیت های خلاف قانون به صورت نامحسوس توسط حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان رصد می شود و خانواده های زندانی و محکومان باید امورشان را از مجاری قانونی پیگیری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: