• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-3086-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران معارفه شد

با حضور معاون وزیر بهداشت و استاندار مازندران، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران معارفه شد.

به گزارش ایسنا مازندران، فرهنگ بابامحمودی، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن اجتماعات آیت الله کوهستانی اظهار کرد: دکتر جان بابایی به عنوان دهمین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همه آموخت که باید شبانه روز و بدون توقع از مردم کار کرد.

وی با بیان اینکه اگر مسئولی به فکر مردم باشد جایگاهش ارتقا پیدا می کند، تصریح کرد: در گذشته افراد از دانشگاه های پایتخت برای مسؤولیت کشوری مطرح بودند و هدف وزیر بهداشت استفاده از افراد توانمند در مسولیت های کشوری است که بسیار ارزش دارد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هر فردی که برای رضای خدا کار کند از سوی وی حمایت می‌شود، خاطرنشان کرد: روسای دانشگاه ها فرصت خوبی برای خدمت به مردم دارند.

وی افزود: امیدواریم دکتر موسوی نیز باتوجه به تلاشی که در وی وجود دارد در راستای توسعه دانشگاه گام بردارد.

به گزارش ایسنا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این آیین گفت: با وجود اینکه کشور استان های شمالی را به عنوان استان برخورد دار تلقی می کند ولی استان های شمالی با توجه به تراکم جمعیت از منابع و امکانات کمی برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه وزارت بهداشت 25 درصد در حوزه بهداشتی نقش دارد،افزود: اگر وزارت بهداشت به تنهایی در حوزه بهداشتی فعالیت کند نمی تواند موفق باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران به اقدامات دکتر جان بابایی در کلام منطقه اشاره کرد و گفت: دکتر جان بابایی با ایجاد اعتماد در بین دانشگاه ها سبب همدلی بین روسای دانشگاه ها شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: