• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-10814-5
  • خبرنگار : 49006
  • منبع خبر : ----

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی مازندران:

اجرای نظام هماهنگ بازنشستگان کارگری منوط به نظر مجلس است

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی مازندران گفت: اجرای نظام هماهنگ بازنشستگان کارگری منوط به نظر مجلس است.

به گزارش ایسنا مازندران، سیدعلی‌اصغر محمودی در نشست کانون کارگران استان مازندران به میزبانی تنکابن با بیان اینکه تامین اجتماعی بزرگترین نهاد بیمه‌ای کشور است، تصریح کرد: نزدیک به 50 میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی بوده که از این میان، یک میلیون و 950 هزار نفر در سطح استان مازندران تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

وی اجرای نظام هماهنگ برای بازنشستگان کارگری را مربوط به هماهنگی با مجلس شورای اسلامی برای تصویب قانون دانست و افزود: برخی از خواسته های اعضا جز اختیارات خود کانون بوده و نیاز به مطالبه از سوی سایر ارگان‌ها نیست.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به تائید مصوبه ماده 12 برنامه ششم توسعه، اظهار کرد: بر اساس بند الف همین ماده واحده دولت مکلف شده بدهی های خود که بالغ بر 130 هزار میلیارد تومان است را تا پایان برنامه ششم به تامین اجتماعی پرداخت کند.

محمودی اجرای نظام پرداخت هماهنگ در واریز حقوق و مزایا از گام های مثبت و ارزنده سازمان تامین اجتماعی و مانع سواستفاده و برداشت‌های غیرمتعارف دانست و خاطرنشان کرد: با نگاه آینده‌نگر مدیران سازمان در آینده اجرای خدمات غیرحضوری بیشتر به مراجعان و الکترونیکی کردن خدمات سازمان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایسنا، سیامک نجفی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی مازندراننیز  اجرای طرح هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی را خدمتی مناسب به اعضاء و خانواده بزرگ تامین اجتماعی دانست و تصریح کرد: تغییرات ارتقا، نوسازی و استانداردسازی درمانی برای بیمارستان‌ها بستر مناسبی را برای حضور پزشکان و متخصصان به مراکز تامین اجتماعی فراهم می آورد.

وی با اشاره به نگاه خاص سازمان تامین اجتماعی به طب سالمندان گفت: باید سالمندان و بیماری های آنان به شکل خاص مورد توجه قرار گرفته که این جزء دیدگاه های مدیرعامل سازمان جناب آقای دکتر نوربخش است.

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: