• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-2485-5
  • خبرنگار : 49008
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم فریدونکنار:

باید بخش خصوصی به مشکل زباله مازندران ورود پیدا کند

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر گفت: باید بخش خصوصی به مشکل زباله مازندران ورود پیدا کند.

به گزارش ایسنا مازندران، ولی الله نانواکناری در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال آن هستیم تا شهر آستانه نو در دهفری، باقرتنگه و عزیزک بابلسر در دولت دوازدهم افتتاح شود.

وی خاطرنشان کرد: کمربندی فریدونکنار، جاده عزیزک، جاده اوجاکسر از موضوعاتی است که در دستور کار قرار دارد و از هفته آینده ادامه فعالیت کمربندی این شهرستان آغاز می‌شود.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس در پاسخ به اینکه معضل دپوی زباله چگونه برطرف می‌شود، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مجمع نمایندگان مازندران معضل محیط‌زیست و زباله است.

نانواکناری با اشاره به اینکه در مازندران معضل دپوی زباله دامن‌گیر مردم شده است، خاطرنشان کرد: این موضوع در حال بررسی است و به دنبال ورود سرمایه‌گذاران و شرکت‌های خصوصی در استان هستیم.

وی افزود: دو نقطه در ساحل فریدونکنار و بابلسر در دپوی زباله مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است که در آینده نزدیک باید این مشکل برطرف شود.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس به بحث منطقه آزاد اشاره و خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که سه منطقه امیرآباد، بابلسر و فریدونکنار و نوشهر و چالوس منطقه آزاد مازندران معرفی شوند.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا باید مسئولان استان تغییری کنند یا خیر، گفت: اگر وزیر کشور رای اعتماد آورد باید منتظر تغییرات وسیع در استان و در سطح مدیران کل نیز باشیم.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان شمال کشور به مسئولان درباره واردات برنج به کشور تذکر داده اند، اظهار کرد: در توزیع برنج با نگرانی رو به رو هستیم.اگر برنج خارجی در منطقه وجود داشته باشد با متخلفان برخورد به عمل می‌آید.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: