• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-11914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر بیمارستان روحانی بابل:

"همراه سرا" در بیمارستان روحانی بابل احداث می شود

مدیر بیمارستان روحانی بابل گفت: "همراه سرا" در بیمارستان روحانی بابل احداث می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، محسن قائمی در نشست خبری و مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بابل اظهار کرد: بیمارستان روحانی دارای ۵۱۱ تخت بیمارستانی است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان روحانی بابل با ۱۳ بخش بستری و 6 هزار مترمربع زیربنا رتبه بزرگترین بیمارستان شمال کشور را به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: این بیمارستان با سه سالن کنفرانس پیشرفته در حدود  ۹ سال به بیماران استان مازندران خدمات دهی می کند و اکنون ضریب اشغال تخت icu در این بیمارستان بیش از ۹۶درصد است.

مدیر بیمارستان روحانی بابل در آماری تفکیکی در رابطه با این بیمارستان در طول تیرماه سال ۹۵ تا تیرماه سال ۹۶ گفت: ۳۱۲ هزار نفر در طول یک سال به این بیمارستان مراجعه کردند.

قائمی با اشاره به اینکه ۲۰ درصد مراجعه بیماران خارج از بابل است، افزود: سه هزار و 838 بیمار به صورت اورژانسی در طول این یک سال به بیمارستان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه حدود هزار فوتی در طول یکسال به دلایل مختلف در این بیمارستان صورت گرفت، افزود: 19 هزار و 882 فیزیوتراپی، 3 هزار و 880 آندوسکوپی، دو هزار و 700 مادر برای زایمان طبیعی و سزارین، 4 هزار و 470 آنژیوگرافی، هزار و 10 مورد آنژیوپلاستی، ۸۸۰ مورد جراحی قلب باز در طول این یکسال خدمات دهی شد.

قائمی با بیان اینکه به دنبال ساخت همراه سرا برای همراهان بیماران هستیم، افزود: ساخت این همراه سرا نیازمند ورود خیران است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: