• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-11814-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

احداث پروژه "شهر خودرو" با مشارکت بانک شهر

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، از احداث پروژه شهرخودرو با مشارکت این بانک خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، حسین محمدپور زرندی با تاکید بر اینکه توسعه پایدار شهری بیش از هر زمان دیگری برای کشورهای در حال توسعه اهمیت دارد، اظهار کرد: 70 درصد جمعیت ایران در شهرها زندگی می‌کنند که پیش‌بینی می‌شود در چندسال آینده جمعیت شهری ایران به 80 درصد جمعیت کل کشور برسد.

وی افزود: در چنین شرایطی افزایش دسترسی شهروندان به خدمات و تسهیل در دریافت آن نقش مهمی در میزان رضایتمندی آنان دارد که با همین نگاه، بانک شهر طی چند سال گذشته با مشارکت در پروژه‌های مختلف در کلانشهرها، سعی داشته تا سطح کیفی زندگی شهروندان را هرچه بیشتر ارتقا دهد.

پورزرندی با اشاره به اقدامات این بانک در چند سال اخیر اظهار کرد: مشارکت در ساخت خطوط مترو در تهران و بسیاری از کلانشهرها، احداث بزرگراه‌ها، پل‌ها و غیره از جمله اقداماتی است که در این زمینه انجام شده است و مردم شاهد تاثیر این حضور و تغییرات ملموس آن در زندگی خود هستند.

مدیرعامل بانک شهر در ادامه با بیان این‌که احداث پروژه شهرخودرو نیز در این راستا انجام شده است، افزود: این پروژه به عنوان پروژه‌ای خاص است که می‌تواند علاوه بر دسترسی آسان برای شهروندان از بسیاری از ترددهای غیرضروری جلوگیری و در کاهش آلودگی هوا نیز موثر باشد.

پورزرندی خاطرنشان کرد: پروژه شهرخودرو بر اساس فرهنگ و نیاز مردم پایتخت و در زمینی به مساحت 82 هزار و 500 مترمربع و با کاربری تجاری اداری در حال احداث است که تمامی خدمات خریداران و فروشندگان خودرو، نمایندگی ها و نمایشگاه های اتومبیل، به صورت متمرکز در آن تجمیع و به خریداران اجازه می دهد به راحتی بتوانند خودرویی که برای فروش عرضه می شود را مشاهده کنند.

وی گفت: بر این اساس، پروژه شهرخودرو در قالب ۶ طبقه شامل یک طبقه زیر زمین با کاربری پارکینگ، کارواش، تعویض روغنی، صافکاری نقاشی، تعمیرگاه، انباری و تاسیسات و طبقه همکف شامل واحد تجاری – نمایشگاهی و اداری و یک نیم طبقه دفتری در هر واحد با متراژهای مشابه و ۴ طبقه اداری دربخش مرکزی پروژه و در کل ۹ بلوک و سطح اشغال کل زمین 63 هزتر و 202 مترمربع در حال ساخت است.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: این پروژه در مرکز ثقل کارخانجات صنعت خودروی ایران و در کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص تهران کرج در حال احداث است و خدمات نمایشگاهی، بانکی، دفترخانه، شماره‌گذاری، دریافت خلافی، شرکت‌های لیزینگ، بیمه، هایپر مارکت، کافی شاپ، کافی نت و دیگرخدمات مربوطه حتی مهد کودک برای نگهداری کودکان مشتریان و شهربازی و مراکز تفریحی برای آن پیش بینی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: