• جمعه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-586-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

کیفیت تولیدات رسانه ای مازندران افزایش یابد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کیفیت تولیدات رسانه ای مازندران افزایش یابد.

به گزارش ایسنا مازندران، دوره آموزش خبرنگاران غرب مازندران با حضور 35 خبرنگار و اساتید برجسته حوزه رسانه و خبر تهران در چالوس آغاز به كار كرد.

مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به همراه مسئول رسانه و مطبوعات این اداره كل، روسای ارشاد اسلامی چالوس و تنكابن و كارشناس فرهنگی و مطبوعات نوشهر با حضور در نخستین دوره آموزش خبرنگران غرب مازندران با ابراز رضایت از روند برگزاری این دوره اظهار كرد:آموزش خبرنگاران و بروز بودن آنان به علم این رشته یكی از ضرورت ها محسوب می‌شود كه باید جدی گرفته شود.

احد جاودانی به مقایسه آثار خبرنگاران در جشنواره سال گذشته استان و نگاه داوران پرداخت و گفت: از نظر كمیت وضعیت بسیار مناسب بود اما به لحاظ كیفیت نیازمند آموزش بیشتر بودند.

وی با بیان اینكه با وجود رشد در كمیت آثار رسانه ها، در كیفیت عقب هستیم،افزود: یك دوره اموزش خبرنگاران سال گذشته به میزبانی ساری برگزار شد اما به جهت گستردگی استان ضرورت داشت تا مشابه این دوره برای خبرنگاران غرب استان نیز برگزار شود.

مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با مثبت ارزیابی كردن این دوره ها جهت افزایش سطح كیفی آثار خبرنگاران ابراز كرد: برگزاری این دوره با همکاری بخش های مختلف برگزار شد.

جاودانی با اشاره به اعزام نفرات برتر جشنواره مطبوعات در سال جاری به یكی از كشورهای همسایه تاكید كرد: كسانی كه در این دوره بهترین نمره و امتیاز را از نظر اساتید كسب كنند به همراه نفرات برتر جشنواره مطبوعات به سفر خارج از كشور اعزام می شوند و به نفرات دوم تا چهارم نیز تا مبلغ 500 هزار تومان كمك هزینه مشهد اهدا می‌شود.

به گزارش ایسنا، بابك شمس ناتری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنكابن نیز طی سخنانی با بیان اینكه در پایان این دوره سه هفته ای به شركت كنندگان گواهی داده خواهد شد اظهار كرد: این گواهی مورد تایید وزارت ارشاد و مركز مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها است و به كسانی كه در آزمون پایان دوره نمره قبولی را كسب كنند اعطا می‌شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: