• چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-2884-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

رییس بنیاد مستضعفان خبرداد

انعقاد تفاهم نامه اشتغالزایی از سوی بنیاد مستضعفان در مازندران

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: برای اشتغالزایی تفاهم نامه ای بین بنیاد علوی و بانک سینا و استانداری  برای تدوین وام طرح های اشتعال زایی در روستاهای مازندران  منعقد شد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد سعیدی کیا در آیین اهدا واگذاری رایگان هزار فقره اسناد املاک علوی در مسجد قائمیه روستای موسی آباد نوشهر اظهار کرد: تا سه ماه آینده تعداد هزار سند دیگر از بنیاد علوی به مردم مازندران واگذار می شود.

وی افزود: تاکنون بیش از ۵ هزار سند داده شده است و کسانی که املاک و اموالشان  جزو املاک علوی است نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: برای اشتغالزایی تفاهم نامه ای بین بنیاد علوی و بانک سینا و استانداری  برای تدوین وام طرح های اشتعال زایی در روستاهای مازندران  منعقد شد.

سعیدی کیا سهیمه استان مازندران را در مجموع ۱۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در سال گذشته 20میلیارد تومان و امسال نیز 20 میلیارد تومان به اشتغالزایی در مازندران تعلق گرفت و ۲۰ میلیارد تومان دیگر نیز در بخش ماهیان خاویاری به کار گرفته می شود.

وی خاطر نشان کرد: یک سوم از این 60میلیارد تومان در مازندران جذب شد و مابقی آماده جذب است.

رئیس بنیاد مستضعفان بیان کرد: آیین نامه ای توسط سازمان املاک و مستغلات کشور تهیه و تنظیم شد که واگذاری بر همین اساس است که تا کنون ۹۹ درصد رایگان بود و در کل بستگی به متراژ زمین دارد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم به 14 نفر به صورت نمادین سند اهدا شد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: