• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-5714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دادستان عمومی و انقلاب میاندرود خبر داد

رباینده کودک 10 ساله در میاندرود دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب میاندرود از شناسایی و دستگیری رباینده کودک 10 ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: نامبرده با صدور قرار متناسب به زندان معرفی شده است.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت‌الاسلام سیدجواد هاشمی اظهار کرد: بر اساس گزارش ماموران و دریافت شکایتی مبنی بر یک فقره آدم ربایی از سوی اشخاص ناشناس در شهرستان میاندرود، پرونده به یکی از شعب دادسرای شهرستان ارجاع و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به ربوده شدن دختر بچه ای 10 ساله به هویت (ی.ح)، دستورات قضایی لازم با قید فوریت صادر و مردی به هویت (ح.خ) 31 ساله در شهرستان میاندرود شناسایی و دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب میاندرود با اشاره به اینکه متهم پس از چند ساعت آزار و سرقت گوشواره دختر بچه، اقدام به رها کردن کودک کرده است، افزود: پس از انجام تحقیقات و بازسازی صحنه وقوع جرم، متهم با توجه به سابقه دار بودن به اتهام آدم ربایی و سرقت مقرون به آزار، با صدور قرار متناسب به زندان معرفی شده است.

وی با بیان اینکه متهم به جرم خود اعتراف کرده است، خاطرنشان کرد: پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور قرار جلب به دادرسی، آماده رسیدگی در دادگاه کیفری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: