• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-2414-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

فرماندار نوشهر خبرداد

استفاده از رنگ های غیرمجاز به جای زعفران در مرغ فروشی ها

فرماندار نوشهر گفت: متاسفانه در برخی واحدهای صنفی به جای زعفران از رنگ های غیر مجاز برای گوشت مرغ استفاده می كنند.

به گزارش ایسنا مازندران، علی شادمان در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نوشهر كه در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینكه همه جوانب بهداشت و سلامت مواد غذایی بخصوص در اماكن عمومی باید مورد توجه قرار گیرد اظهار كرد:متاسفانه در برخی واحدهای صنفی به جای زعفران از رنگ های غیر مجاز برای گوشت مرغ استفاده می كنند و در این زمینه نگرانی هایی وجود دارد كه که باید در این حوزه بررسی بیشتری صورت بگیرد تا موضوع حل شود.

وی افزود: نگهداری از سگ‌های ولگرد توسط فردی در منطقه‌ای خارج از نوشهر به جای معدوم‌سازی آنها به نوعی کار انسانی و قابل تحسینی‌ است اما نباید در محیطی باشد که موجب آزار ساکنان اطراف محل نگهداری سگ‌های ولگرد شود.

فرماندار نوشهر با بیان اینكه درباره جلوگیری از بروز بیماری مشترک دام و انسان به دامپزشکی تأکید شد، تصریح كرد: باید حمام حاوی محلول ضدعفونی کننده از سوی دامداران برای دام‌ها ایجاد شود و در مسیر عبور دام قرار بگیرد تا عوامل ایجاد کننده بیماری‌ها از بین برود.

شادمان با تاكید بر بررسی سرریز پل مقدم نوشهر گفت: در حوزه کاری هر دستگاهی که قرار دارد باید نسبت به پیگیری و حل مشکلات آن اقدام کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: