• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-16614-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم شهرستان‌های محمودآباد و نور خبرداد

تشکیل کمیته فرهنگیان در شهرستان محمودآباد

نماینده مردم شهرستان‌های محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته فرهنگیان در سطح شهرستان محمودآباد خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، علی اسماعیلی در نشست صمیمی در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد: کمیته فرهنگیان باید از خود کارمندان فرهنگی تشکیل شود تا عملکردها در آن افزایش یابد.

وی افزود: این کمیته با حضور مسئولان شهرستان به صورت پرسش و پاسخ تشکیل شده تا هر مسئولی پاسخ گوی عملکردهای دوره‌ای خود باشد.

اسماعیلی با بیان اینکه شما معلمان عصاره فرهنگیان در سطح جامعه هستید، گفت: معلمان و مدیرانمان در سطح شهرستان می‌توانند با بررسی‌های لازم پیگیر عملکردها ی آموزشی و فرهنگی در شهر خود باشند و گامی در مسیر پیشرفت در این عرصه بردارند.

وی ادامه داد: افراد با اندیشه‌های متفاوت با در کنار یکدیگر قرار گرفتن و تشکیل کار گروه‌های تاثیرگذار در عرصه‌های فرهنگی می‌توانند به طور جدی گره‌ای از مشکلات را باز کنند.

وی خاطرنشان کرد: با همت، اتحاد کامل و در کنار یکدیگر بودن می‌توانیم شاهد خروجی‌های عالی و پیشرفت در عرصه آموزشی و پرورشی در سطح شهرستان باشیم.

وی در پایان  با اشاره به اینکه معلمان و اساتید باید دانش‌آموز یا دانشجوی پرسشگر تربیت کنند، عنوان کرد: باور کردن این نوجوانان و جوانان باعث ایجاد اعتماد به نفس بالاتر در آنها و حتی پیشرفت خود نهادهای آموزشی می‌شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: