• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-16214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

از خرد شدن اراضی کشاورزی جلوگیری شود

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران گفت: از خرد شدن اراضی کشاورزی جلوگیری شود.

به گزارش ایسنا مازندران،  محمد حسن بهادر در حاشیه بازدید و بازرسی یک هفته ای از ادارات ثبت اسناد و املاک و اجرای اسناد رسمی و ثبت شرکتها شهرستان ساری بر رعایت قوانین مرتبط با جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی تأکید کرد

بهادر با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این بخش از منابع پایه و سرمایه های ملی کشور افزود: حفاظت از اراضی و جلوگیری از تغییر کاربری و نابودی زمین های کشاورزی وظیفه تمامی دستگاه های اجرایی و نظارتی است.

وی بازرسی و نظارت بر فعالیت های واحدهای تابعه اداره کل ثبت اسناد و املاک را بسیار مهم خواند و اظهار کرد: نظارت مستمر بر طرز کار و اخلاق و تعهد کارکنان واحدهای ثبتی، رسیدگی به شکوائیه های واصله و عملکرد کمی و کیفی واحدهای ثبتی از وظایف مهم این اداره کل است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک ارائه آمار دقیق از سوی ادارات ثبت اسناد و املاک تابعه استان را بسیار مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: تمامی تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها در ادارات کل استان ها و ستاد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر اساس همین آمارهای ارائه شده صورت می گیرد.

این مسئول در ادامه با اشاره به صدور بیش از 44 هزار رأی و 20 هزار سند در قالب قانون  تعیین تکلیف وضعیت  ثبتی در سال گذشته در استان مازندران تصریح کرد: یکی از وظایف مهم ادارات ثبت اسناد و املاک و هیأت های شبه قضائی رعایت و دقت در مفاد این قانون است.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: