• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-15914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران خبرداد

اجرای طرح نوین ارائه خدمات تامین اجتماعی در مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران از اجرای طرح نوین ارائه خدمات تامین اجتماعی در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، سیدعلی اصغر محمودی در جلسه شورای اداری خاص اداره کل تامین اجتماعی مازندران با موضوع برنامه ریزی و بررسی چگونگی اجرای طرح نوین ارائه خدمات در سازمان برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت به بیمه شدگان اظهار کرد: اجرای طرح نوین ارائه خدمات، گام بلند دیگری در راستای رضایتمندی مخاطبان سازمان تامین اجتماعی است.

وی تصریح کرد: باید با یک اراده قوی و به صورت اصولی با  شناسایی ظرفیت ها، چالش ها و رفع موانع در فازهای مختلف، بتوان این طرح را اجرایی کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران خاطرنشان کرد: اجرای آموزش های درون واحدی از مواردی است که می تواند در افزایش دانش اداری همکاران در این زمینه موثر باشد.

محمودی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بخش عمده ای از شعب استان مازندران در سال های گذشته بخشی از فازهای اول و دوم این طرح را اجرا کرده اند، گفت:خوشبختانه استان مازندران پیشگام دراجرای این طرح بوده و بسیاری از شعب استان سال ها است که فاز اول و برخی فاز دوم این طرح را اجرا می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت بازنگری در ساختارهای فیزیکی شعب به منظور اجرای بهتر طرح گفت: به منظور کسب رضایتمندی هر چه بیشتر مخاطبان در اجرای این طرح، مساله استقرار واحدهایی که کار مشابهی داشته در اولویت قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: