• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-15814-5
  • خبرنگار : 49011
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

دست کشیدن از انقلابی گری مصیبت بزرگ برای کشور است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دست کشیدن از انقلابی گری را مصیبت بزرگ برای کشور دانست.

به گزارش ایسنا مازندران، آیت الله علی معلمی در دیدار با دانشجویان جهادی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه اردوی جهادی از ابتدای انقلاب اسلامی وجود داشت، اظهار کرد: در ابتدای انقلاب اسلامی، جوانان انقلابی آتش به اختیار شروع به کمک رسانی به مردم مناطق محروم کردند و با آغاز جنگ نیز سنگرسازی جبهه های دفاع از مردم را به دست گرفتند.

وی  خاطرنشان کرد: پس از آنکه سازمان جهاد سازندگی به سازمان جهاد کشاورزی تغییر یافت تا مدت ها خلا وجود اردوهای جهادی در کشور حس می شد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حضور جوانان با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم بسیار ارزشمند است، اظهار کرد: جوان جهادی برای خدمت به مردم، به چهارچوب های اداری توجهی ندارد و فرمان بردار هیچ اداره ای نیست و فقط برای رضای خدا قدم بر می دارد.

معلمی به کم‌کاری برخی مدیران در حمایت از عوامل و عناصر مقاومت اشاره کرد و گفت: برخی مدیران متاسفانه نسبت به عناصر مقاومت در داخل و خارج کشور بی لطف هستند و این نشان می دهد که در دوران جوان خودسازی معنوی نداشته اند تا چشمان آن ها از غبار غفلت پاک شود.

وی دست کشیدن از انقلابی گری را مصیبت بزرگ برای کشور دانست و تصریح کرد: می گویند سایه جنگ و تحریم با مذاکره از کشور دور شد اما امروز مشاهده می شود که تحریم های سنگین و حتی تحریم های قبلی را دوباره برای ایران وضع کرده ند.

معلمی خاطرنشان کرد: خطر جنگ با سازش برطرف نمی شود، بلکه آمادگی و دفاع موجب رفع جنگ است، کشوری که روحیه دفاع را ازدست بدهد مطمئنا در برابر دشمن ذلیل است.

وی با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی از مناطق محروم گفت: محرومیت زدایی از مناطق روستایی نیاز امروز جامعه است که باید در اولویت قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: