• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-15414-5
  • خبرنگار : 49018
  • منبع خبر : ----

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر خبرداد

بهره برداری از ساختمان بین الملل بیمارستان امام سجاد رامسر

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر گفت: ساختمان بین الملل بیمارستان امام سجاد رامسر تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

ابراهیم ناظریان در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به اینکه در بیمارستان امام سجاد(ع) کلینیک ویژه راه اندازی شد، اظهار کرد: ۲۵ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه بین الملل و پزشکان بیمارستان امام سجاد به صورت صبح و عصر در این کلینیک خدمات رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: کاربری طبقه بالای کلینیک ویژه دندانپزشکی است اما به دلیل وجود دندانپزشکی در مقابل این بیمارستان، کاربری این طبقه تغییر می‌کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر خاطرنشان کرد: طبقه دوم اورژانس بیمارستان امام سجاد(ع) راه اندازی شد و پرسنل آن به زودی مشخص می شود؛ از لحاظ اورژانس در بخش توراما و بستری جزء بهترین بیمارستان استان مازندران از لحاظ فضای فیزیکی گسترش زیبایی و امکانات است.

ناظریان گفت: اورژانس بیمارستان با هزینه ۸۰۰ میلیون تومان با کمک خیران و مابقی آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تامین شد.

وی خاطرنشان کرد: مشکل کمبود پزشک عمومی در بیمارستان امام سجاد(ع) همچنان ادامه دارد اما نسبت به گذشته تا حدودی کم شده و دو پزشک جدید به سیستم اضافه شدند که موجب کاهش بار کشیک دیگر پزشکان و افزایش کیفیت خدمات شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر اظهار کرد: دستگاه سی تی اسکن جدید جانمایی شده که روال اداری آن زمان بر است و وارد گمرک شده که با برطرف شدن مشکلات سازمانی و اداری به این بیمارستان آورده می شود.

وی تصریح کرد: مرکز غربالگری سرطان و اتاق عمل جدید در حال ساخت بوده و در هفته دولت افتتاح می شود.

ناظریان با اشاره به اینکه ساختمان بین الملل جزء پروژه های بزرگی است که در پشت بیمارستان امام سجاد در حال ساخت بوده و تا پایان سال به بهره برداری می رسد، گفت: بزرگترین مشکل بیمارستان امام سجاد کمبود متخصصان است که کار را برای متخصصان بیمارستان به دلیل داشتن کشیک های طولانی سخت کرده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر با اشاره به اینکه به دو جراح در بخش های مغز و اعصاب و ارتوپد نیازمند است که امیدواریم پیگیری‌ها در این زمینه به نتیجه برسد، افزود: طرح تحول سلامت مشکلات مردم را در بخش درمان و بهداشت برطرف کرده است.

وی با اشاره به اینکه سه خانه بهداشت در میانلات، دریاپشته و کلایه بن در حال ساخت است که بزودی افتتاح می شود، اظهار کرد: ستاد اداری شهرستان در فضای بیمارستان امام سجاد با زمینی به مساحت سه هزار مترمربع ساخته می شود‌.

ناظریان درباره وضعیت بیمارستان کتالم نیز گفت: دانشگاه آزاد باید به تعهدات خود در برابر نیروها و خدمات به بیمارستان کتالم عمل کند چرا که این دانشگاه به حمایت بیمارستان کتالم توانست رشته پزشکی را حفظ کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر افزود: نیروهای بیمارستان کتالم با توجه به گسترش خدمات در بیمارستان امام سجاد و شهید رجایی تنکابن تا پایان سال جذب سیستم می شوند و هیچ نیرویی از بیمارستان کتالم بیکار نمی‌شود.

این مسئول اظهار کرد: کاربری بیمارستان در آینده نزدیک به دو قسمت دیالیز پیشرفته با خدمات رایگان و مرکز ناباروری با کمک خیرین راه اندازی می شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: