• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-15314-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

مسئول مرکز مدیریت راه مازندران در گفت وگو با ایسنا مطرح شد:

هشدار به مسافران درباره خدمات رسانی امداد خودروها

مسئول مرکز مدیریت راه مازندران درباره خدمات رسانی امداد خودروها در طول دور دوم سفرها هشدار داد.

محسن هاشمی در گفت و گو با ایسنا مازندران، در مورد موج دوم سفرهای استانی و هشدار به رانندگان اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل دوم‌ سفرها و رسیدن تابستان، متاسفانه هر ساله تعداد زیادی از هموطنان از سوی امداد خودروهای بدون مجوز گرفتار و علاوه بر پرداخت مبالغ فراوان در هنگام مراجعه به نمایندگی‌های مجاز خودروی خود، به آنها گفته می شود به دلیل دستکاری خودرو توسط افراد غیر مجاز گارانتی خودروی آنها ابطال شده است.

وی تصریح کرد: صاحبان خودرو در صورت داشتن گارانتی پیش از سفر شماره امداد سیار شرکت فروشنده را به همراه داشته و در صورتی که وسیله نقلیه آنها گارانتی ندارد و یا شرکت فروشنده خودرو حاضر به حضور نیست، با مراجعه به سایت www.141.ir و کلیک بر روی گزینه امداد فنی خودرو در نوار سمت چپ سایت، شماره امداد خودروهای موجود در مسیر را یادداشت کنند.

مسئول مرکز مدیریت راه  مازندران تاکید کرد: اگر در مسیر خودرو دچار نقص فنی شد، به دلیل اینکه بر روی تمامی خودروهای مجاز GPS نصب و قابل مشاهده بر روی نقشه سایت 141 است، در صورت وجود اینترنت از این سایت می توان نزدیکترین خودرو یدک کش و یا مرکز امداد را پیدا کرده و تماس بگیرند.

هاشمی با بیان اینکه ثبت شماره در سامانه 118 دلیل بر صلاحیت داشتن شماره معرفی شده نیست، گفت: اگر رانندگان از سوی امداد خودروهای جعلی بدون مجوز دچار کلاه برداری و خسارت شوند، باید به صورت خصوصی شکایت کنند.

وی افزود: امداد خودروهای دارای مجوز از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ملزم به پاسخگویی به شکایات واصله هموطنان به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: